Kniha jízd 2010 s cestovním příkazem – stáhněte si šablonu

doplnek.png Děkujeme panu Bohumíru Řezníčkovi za šablonu knihy jízd na rok 2010. Jak píše, vytvořil ji na základě šablony od Pavla Konečného, kterou jsme uveřejnili nedávno.    

Koncepce šablony je stejná jako u článku s názvem Kniha jízd na rok 2010 je pro vás připravena ke stažení, ale pan Bohumír Řezníček přidal cestovní příkaz a je na prvním listu. Na druhém listu s názvem Leden + VPC je malý návod, do které buňky máte napsat jaké údaje. Také přidal na každý list s názvem měsíce tabulku Údaje o vyúčtování pracovní cesty (odtud VPC na každém listu s názvem měsíce). Mnohým živnostníkům i podnikatelům tato funkce možná chyběla.

Stáhněte si šablonu – Kniha jízd 2010 s cestovním příkazem.

 

(Jako ve škole) Průměr: 1,00 | Hodnotilo: 3
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
EDU Trainings
redakce OpenOffice.cz

redakce OpenOffice.cz

redaktoři OpenOffice.cz

 

Public Relations

IPv4 zastarává, i tak si však zaslouží kvalitní zabezpečení

Znáte souvislost mezi doménami a typickými IP adresami? Není od věci si uvědomit, že zatímco domény jsou určeny pro zjednodušení hledání webové stránky na internetu, IP adresy slouží primárně pro výpočetní techniku, konkrétně pro přesné vyhledání konkrétního serveru nebo počítače.

Pokračování ...


IT Systems - předplatné
SAM v kostce 2019
 
 
woo jaw demo hz