Kniha jízd 2010 s cestovním příkazem – stáhněte si šablonu

doplnek.png Děkujeme panu Bohumíru Řezníčkovi za šablonu knihy jízd na rok 2010. Jak píše, vytvořil ji na základě šablony od Pavla Konečného, kterou jsme uveřejnili nedávno.    

Koncepce šablony je stejná jako u článku s názvem Kniha jízd na rok 2010 je pro vás připravena ke stažení, ale pan Bohumír Řezníček přidal cestovní příkaz a je na prvním listu. Na druhém listu s názvem Leden + VPC je malý návod, do které buňky máte napsat jaké údaje. Také přidal na každý list s názvem měsíce tabulku Údaje o vyúčtování pracovní cesty (odtud VPC na každém listu s názvem měsíce). Mnohým živnostníkům i podnikatelům tato funkce možná chyběla.

Stáhněte si šablonu – Kniha jízd 2010 s cestovním příkazem.

 

(Jako ve škole) Průměr: 1.00 | Hodnotilo: 3
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
redakce OpenOffice.cz

redakce OpenOffice.cz

redaktoři OpenOffice.cz

 

Public Relations

SOS Security Week - interaktivní webináře

SophosOblíbený Security SOS Week je zpátky! … na přelomu června a července proběhne další ze série Security SOS Week, která vám pomůže zjistit, jak efektivně ochráníte vaši IT infrastrukturu před hackery a že malware je zpět v plné síle a i bezpečnost vašeho soukromí má dvě strany jako mince.

Pokračování ...


IT Systems - předplatné

Public Relations

Jak si zabezpečit servery?

DNSSECPokud chce moderní člověk plně využívat to, co mu virtuální svět internetu nabízí, musí se stále více orientovat na bezpečnost. Musí činit kroky, jež ho ochrání před riziky, jež se právě na této síti skrývají a dnes a denně uživatele ohrožují.

Pokračování ...


 
 
woo jaw demo hz