Máme pro vás ke stažení jídelní lístek pro školy

doplnek.png Tuto šablonu jídelníčku pro školy nám poslal věrný čtenář a častý návštěvník ve zdejším fóru, známý pod přezdívkou Zvědavec.  

 

Školní jídelníček

 

Mnoho škol používá OpenOffice.org a dělají v něm hodně textových dokumentů. Mezi nimi nesmí chybět ani jídelní lístek pro školní kuchyň. Tento má samozřejmě polévku, dále dva hlavní chody a nápoj. Vzhledem k tomu, že je pro školy, funguje od pondělí do pátku. Při jeho první editaci nezapomeňte v dolní části vyplnit jména a příjmení zodpovědných osob ve vaši školní kuchyni. Pak si jídelníček můžete uložit jako šablonu a při jejím dalším otevírání měnit jen datum a pak vás čeká vyplnění kolonek.

Zasilateli za šablonu děkujeme a věříme, že se vám bude školní jídelníček hodit.

stahnout.png

(Jako ve škole) Průměr: 1,00 | Hodnotilo: 3
 

Komentáře

user avatar Petr Valach
Odpovědět
Máme pro vás ke stažení jídelní lístek pro školy
11. 09. 2012, 17:03:28
Mooc pěkný :-)) Akoprát, jak říkal Pohlreich, si málokdo uvědomuje, že je třeba nakrmit děcka za cenu jedné plechovky pro kočky. To je fakt zoufalé :-(

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
EDU Trainings
redakce OpenOffice.cz

redakce OpenOffice.cz

redaktoři OpenOffice.cz

 

Public Relations

IPv4 zastarává, i tak si však zaslouží kvalitní zabezpečení

Znáte souvislost mezi doménami a typickými IP adresami? Není od věci si uvědomit, že zatímco domény jsou určeny pro zjednodušení hledání webové stránky na internetu, IP adresy slouží primárně pro výpočetní techniku, konkrétně pro přesné vyhledání konkrétního serveru nebo počítače.

Pokračování ...


AIMTEC
SAM v kostce 2019
 
 
woo jaw demo hz