Máme pro vás šablonu – Deklarace celní hodnoty

doplnek.png Děkujeme panu Radku Svobodovi za to, že se s čtenáři našeho webu podělil o šablonu deklarace celní hodnoty, která je vytvořena v Calcu.  

Mnoho firem dováží a vyváží přes hranice zboží. Proto, aby ho legalizovali, musí projít celním řízením. K tomu je třeba mnoho různých formulářů a jedním z nich je deklarace celní hodnoty. "Oficiálně se jmenuje DV.1, deklarace celní hodnoty a v číselníku dokladů celního úřadu má kód N934. Formulář je v současné době jediný, který neexistuje v elektronické podobě. Celé dovozní celní prohlášení lze podat elektronicky, tj. nepotřebujete kousíček papíru, jen tento musíte vytisknout a donést celníkům osobně." Dodává pan Radek Svoboda.

Pan Radek Svoboda si deklaraci celní hodnoty udělal jako šablonu v Calcu a zaslal nám ji do redakce. My ji s potěšením zveřejňujeme.

stahnout.png


Deklarace celní hodnoty, list 1

Deklarace celní hodnoty, list 1

Deklarace celní hodnoty, list 2 Deklarace celní hodnoty, list 2

stahnout.png

(Jako ve škole) Průměr: 1.00 | Hodnotilo: 1
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
redakce OpenOffice.cz

redakce OpenOffice.cz

redaktoři OpenOffice.cz

 

Public Relations

SOS Security Week - interaktivní webináře

SophosOblíbený Security SOS Week je zpátky! … na přelomu června a července proběhne další ze série Security SOS Week, která vám pomůže zjistit, jak efektivně ochráníte vaši IT infrastrukturu před hackery a že malware je zpět v plné síle a i bezpečnost vašeho soukromí má dvě strany jako mince.

Pokračování ...


SOLIDWORKS

Public Relations

Jak si zabezpečit servery?

DNSSECPokud chce moderní člověk plně využívat to, co mu virtuální svět internetu nabízí, musí se stále více orientovat na bezpečnost. Musí činit kroky, jež ho ochrání před riziky, jež se právě na této síti skrývají a dnes a denně uživatele ohrožují.

Pokračování ...


 
 
woo jaw demo hz