Máme pro vás šablonu – Deklarace celní hodnoty

doplnek.png Děkujeme panu Radku Svobodovi za to, že se s čtenáři našeho webu podělil o šablonu deklarace celní hodnoty, která je vytvořena v Calcu.  

Mnoho firem dováží a vyváží přes hranice zboží. Proto, aby ho legalizovali, musí projít celním řízením. K tomu je třeba mnoho různých formulářů a jedním z nich je deklarace celní hodnoty. "Oficiálně se jmenuje DV.1, deklarace celní hodnoty a v číselníku dokladů celního úřadu má kód N934. Formulář je v současné době jediný, který neexistuje v elektronické podobě. Celé dovozní celní prohlášení lze podat elektronicky, tj. nepotřebujete kousíček papíru, jen tento musíte vytisknout a donést celníkům osobně." Dodává pan Radek Svoboda.

Pan Radek Svoboda si deklaraci celní hodnoty udělal jako šablonu v Calcu a zaslal nám ji do redakce. My ji s potěšením zveřejňujeme.

stahnout.png


Deklarace celní hodnoty, list 1

Deklarace celní hodnoty, list 1

Deklarace celní hodnoty, list 2 Deklarace celní hodnoty, list 2

stahnout.png

(Jako ve škole) Průměr: 1,00 | Hodnotilo: 1
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
EDU Trainings
redakce OpenOffice.cz

redakce OpenOffice.cz

redaktoři OpenOffice.cz

 

Public Relations

IPv4 zastarává, i tak si však zaslouží kvalitní zabezpečení

Znáte souvislost mezi doménami a typickými IP adresami? Není od věci si uvědomit, že zatímco domény jsou určeny pro zjednodušení hledání webové stránky na internetu, IP adresy slouží primárně pro výpočetní techniku, konkrétně pro přesné vyhledání konkrétního serveru nebo počítače.

Pokračování ...


IT Systems - předplatné
SAM v kostce 2019
 
 
woo jaw demo hz