QCM, s.r.o. hledá programátory do Brna a Olomouce

Společnost QCM, s.r.o. hledá do Brna a Olomouce PHP programátory. Naše olomoucká pobočka sídlí v samém historickém centru Olomouce na ulici Kateřinská, v Brně nás najdete na ulici Rybkova.  

Hlavním úkolem programátora bude tvorba nových a údržba stávajících webových aplikací významných českých i zahraničních společností. Těžiště práce spočívá v programování PHP aplikací a datovém modelování, proto požadujeme zkušenosti s tvorbou webových aplikací a pochopitelně znalost jazyka PHP, včetně objektového programování. Stejně nezbytné jsou znalosti SQL a databází, zejména MySQL, PostgreSQL, případně Oracle. Z principu práce také vyplývá nutná znalost jazyků XHTML a CSS.

Očekáváme, že uchazeč bude schopen a ochoten pracovat v týmu. Komunikativnost a spolupráce je základním předpokladem pro úspěšné dokončení projektů, které řešíme. Vývojový tým sestává z programátorů, grafiků, webdesignérů a analytiků, pro něž je technická angličtina samozřejmou součástí práce, což by mělo platit také pro uchazeče o pozici PHP programátora. Další podmínkou je praxe, jejíž délka by měla být alespoň dva roky.

Nabízená pozice je ideální pro odborníky, kteří se chtějí podílet na prestižních zakázkách pro významné zákazníky ze státní i komerční sféry. Firma QCM, s.r.o. je dodavatelem webových portálů Ministerstva školství ČR, Ministerstva pro místní rozvoj ČR, Regionální rady Moravskoslezsko a mnoha dalších. Naši zaměstnanci pracují s moderními technologiemi na systémech MS Windows a Linux. Účastní se interního i externího firemního vzdělávání a mají další možnosti osobního růstu a seberealizace.

Konkrétní zaměstnanecké výhody vám nabídneme při osobním setkání, zohledníme vaše vzdělání a zkušenosti, které samozřejmě oceníme odpovídajícím platovým ohodnocením. Nástup na pozici je možný okamžitě. Strukturovaný životopis prosím zasílejte na adresu jobs@qcm_cz, další informace najdete na webu QCM v sekci Kariéra.

QCM, s.r.o.
Rybkova 1
602 00 Brno
Tel.: 538 702 702
Fax: 541 210 338

redakce OpenOffice.cz

redakce OpenOffice.cz

redaktoři OpenOffice.cz

 
 
 
woo jaw demo hz