Konference Linux v českých firmách 2008

Pokud patříte mezi prodejce informačních technologií nebo společnosti, které vyvíjejí softwarové aplikace postavené na otevřených formátech či využívají open-source ve svých projektech jiného typu, určitě vás zajímá, jaké jsou současné trendy v oblasti Linuxu, jaké jsou hlavní důvody, proč roste počet firem provozujících klíčové podnikové aplikace na open-source a jaký vývoj se plánuje do budoucna.  

Rádi bychom vás proto pozvali na akci „Linux v českých firmách“, která se bude konat dne 11.6.2008 od 8:30 hodin v hotelu Step v Praze.

Kromě informací o tom, proč se Linux prosazuje v současných firmách stále častěji a jaké trendy lze očekávat do budoucna se dozvíte více o operačním systému Novell SUSE Linux Enterprise Desktop 10, aplikacích pro Identity management, teaming či conferencing, dále vám představíme serverové technologie IBM včetně širokého portfolia blade serverů. V rámci programu vám představíme i nové procesory AMD a v neposlední řadě se můžete těšit i na zajímavé praktické ukázky.

Dostatek prostoru budeme věnovat i všem vašim dotazům.

Akce je určena pro prodejce IT či společnosti vyvíjející vlastní open source aplikace.

Více informací naleznete na stránkách konference.

 
 
woo jaw demo hz