Soutěž: Pošlete obrázek svého desktopu a vyhrajte knihu

komercni.png Zapojte se do soutěže o dvě knihy. Máme pro vás oblíbenou knihu Mandriva Linux 2010 CZ se čtyřmi DVD a novinku Digitální fotografie v programu GIMP.    

Do soutěže se zapojíte jednoduše: Pošlete obrázek svého linuxového, případně jiného UNIXového, desktopu. Můžete jich poslat i několik, pokud používáte více počítačů. Redakce vybere ten, který se jí bude nejvíce líbit a odmění ho knihou Mandriva Linux 2010 CZ.

Čtenáři portálu se budou moci také zapojit a hlasovat pro ten desktop, který se jim bude líbit nejvíce, a jako ve škole jej oznámkují. Ten, který získá nejlepší známku (jedničku s pomyslnou hvězdičkou) zvítězí a dostane knihu Digitální fotografie v programu GIMP.

Pro platnou účast v soutěži stačí splnit následující podmínky:

  • uvést své plné jméno a e-mail

  • souhlasit s uveřejněním svého jména

  • mohou se zúčastnit uživatelé všech otevřených UNIXových typů operačních systémů (Linux, BSD, OpenSolaris)

  • můžete poslat více obrázků různých desktopů, s kterými pracujete

  • obrázky budou ve formátu *.png v nejvyšším možném rozlišení

  • na obrázku může být pouze desktop, pokud bude zřejmé, že je to Linux, případně musí být na ploše otevřeno okno, z nějž bude toto patrné

 

Své obrázky desktopů posílejte do 28. března 2010 (včetně) na adresu redakce@openoffice_cz

 

Hlasovat pro desktop, který se vám nejvíce líbí, můžete zde: http://www.linuxexpres.cz/album/muj-desktop-2010

 

Kniha o francouzské linuxové distribuci Mandriva Linuxu 2010 vznikla pod vedením Ivan Bíbra a je pravou studnicí vědomostí nejen pro začínajícího uživatele.

Další kniha se jmenuje Digitální fotografie v programu GIMP, kterou ocení začátečník stejně jako ostřílený fotograf. V této lednové novince se autor zabývá základními metodami zpracování fotografií a představuje i velice efektní a efektivní triky, které mohou kde koho překvapit.

 

(Jako ve škole)
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
redakce OpenOffice.cz

redakce OpenOffice.cz

redaktoři OpenOffice.cz

 

Public Relations

Využíváte plně potenciál M365 a Microsoft Vivu?

Využíváte plně potenciál M365 a Microsoft Vivu?Představte si, že Microsoft 365 je nejen soupravou nástrojů, ale skutečným prostředkem pro transformaci vašeho podnikání. Jednou ze společností, která vás na této cestě jako obchodní partner může podpořit, je Crayon Czech Republic and Slovakia.

Pokračování ...


 
 
woo jaw demo hz