Vyhrajte knihu Mandriva Linux 2009 CZ

ikona_linux.png Připravili jsme pro čtenáře portálu Openoffice.cz soutěž - zodpovězte několik otázek a vyhrajte původní českou knihu Mandriva Linux 2009 CZ, jejíž součástí je legální operační systém pro 32bitové a 64bitové platformy.  

Mandriva Linux 2009 CZMandriva Linux 2009 CZ

Recenzi knihy si můžete přečíst například na portálu LinuxEXPRES: Kniha o Mandriva Linuxu 2009. Z recenze vyjímáme:

Kniha zabírá poměrně široké spektrum uživatelů, od naprostých začátečníků po mírně pokročilé. [...] Celkově ale jde o velice podařené dílo. Za nějakých 600 Kč dostanete knihu o 430 stránkách a 4 DVD (instalační a doplňkové pro 32- i 64bitovou architekturu). Pokud o Linuxu, KDE nebo Mandriva Linuxu nevíte vůbec nic, kniha je určena právě pro vás.

Další recenze vyšla na odborném portálu abclinuxu.cz, autor mmj. píše:

Ze všech kapitol čiší praktická zkušenost autorského týmu s reálnými problémy reálných uživatelů se zvláštním zřetelem na počítačem vůbec nezasažené lidi na jedné straně a uživatele přecházející z Windows na straně druhé. Těm jsou věnovány specifické kapitoly v závěru knihy, které nasazení Mandriva Linuxu dělá podstatně méně bolestivé. Celá kniha je protkána nejen zmiňovanými šedivými obdélníčky, ale i jinými částmi textu, ze kterých si čtenář hned, většinou přesně v pravou chvíli, odnáší důležitou informaci k danému problému. Není přitom textem nijak násilně tlačen dopředu. Mohu sám za sebe říci, že jakkoli jsem byl k úvodnímu doporučení na přečtení knihy od začátku do konce ještě před instalací Mandrivy skeptický, následných 400 stran textu můj názor změnilo a dávám autorovi za pravdu. Kdo má snahu se v Mandriva Linuxu usídlit, ten dle mého dokáže knihu skutečně přečíst od začátku do konce doslova jako beletrii [...]

Zodpovězte a vyhrajte

Tuto knihu můžete vyhrát: pokud správně zodpovíte několik otázek a budete vylosováni, je vaše. Otázky jsou jednoduché, záleží tedy na štěstí. A abychom vaši šanci na výhru zvýšili, druhou cenou je plyšový tučňák, oblíbený artikl internetového obchodu shop.qcm.cz. Soutěž začíná v pondělí 23.2. ve 12:00 a končí ve středu 4.3. ve 23:59 (čas se ukládá v okamžiku odeslání odpovědi, takže odpovědi mimo tento interval bude možné ihned vyřadit).

>> Odpovězte na otázky: Soutěžní formulář

Do slosování budou zařazeny e-mailové adresy, nikoliv jména. Každá adresa se může zúčastnit pouze jednou.

(Jako ve škole) Průměr: 1.00 | Hodnotilo: 6
 

Komentáře

user avatar Woodstock
Odpovědět
Vyhrajte knihu Mandriva Linux 2009 CZ
23. 02. 2009, 12:51:43
a nekončí to náhodou až 4. března? ;-)
user avatar redakce portálu
Odpovědět
Re:Vyhrajte knihu Mandriva Linux 2009 CZ
23. 02. 2009, 14:09:44
Samozřejmě. Opraveno, díky za upozornění. :-)

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
redakce OpenOffice.cz

redakce OpenOffice.cz

redaktoři OpenOffice.cz

 
 
 
woo jaw demo hz