Vznikla příručka o stylech a formátování dokumentů
Komentáře: 2 Irena Šafářová | 1. 08. 2011 | hodnocení: 1.00
Chcete, aby váš dokument vypadal profesionálně, jednotně a snadno se upravoval? Používejte styly. Vznikla o nich příručka, kterou si můžete stáhnout.
Pre používateľov rozšírenia, ktoré umožňuje nastavovať rôzny sklon, hrúbku, šírku, reliéf, preškrtnutie, podčiarknutie a nadčiarknutie textu, sme pripravili novú verziu.
IBM podpořil OpenOffice.org a chce urychlit vývoj
Komentáře: 9 Michal Polák | 22. 07. 2011 | hodnocení: 1.00
IBM se rozhodlo, že nadaci Apache Software Foundation, zaštiťující vývoj OpenOffice.org, daruje kód ze svého nástavbového balíku Lotus Symphony, od čehož si slibuje především urychlení vývoje.
Australský státní úřad vydal průvodce open source softwarem
Komentáře: 1 Irena Šafářová | 21. 07. 2011
Australské ministerstvo informací vydalo dokument „Průvodce open source sortwarem pro australské vládní agentury“.
Byl spuštěn web Mageia.cz
Irena Šafářová | 20. 07. 2011
Dne 18. 7. 2011 byl spuštěn web Mageia.cz za vydatné podpory Petra Šafaříka, Liberixu a Ivana Bíbra.
Výukový systém Moodle používá nejedna škola. Pro pedagogy i administrátory, kteří s ním přijdou do styku, je k dispozici sada karet rychlé nápovědy.
Jste zvání na 70. sraz Linuxu v Brně
Irena Šafářová | 13. 07. 2011
V Brně se koná tento pátek večer setkání příznivců Linuxu a open source. Jste všichni zváni.