Blog: tipy a triky pro OpenOffice.org

Několik autorů technické dokumentace pro OpenOffice.org a StarOffice založilo blog OpenOffice.org Help TNT , ve kterém budete nacházet tipy a triky pro práci s těmito kancelářskými balíky.  

Několik autorů technické dokumentace pro OpenOffice.org a StarOffice založilo blog OpenOffice.org Help TNT, ve kterém budete nacházet tipy a triky pro práci s těmito kancelářskými balíky.

Komentáře

user avatar Anonymní
Odpovědět
Jak odebírat novinky ? RSS
2. 06. 2006, 14:27:57
I zde je k dispozici RSS kanál díky kterému vám v tomto blogu nic neunikne. Nemusíte jej pravidelně navštěvovat a hledat novinky, stačí si jen RSS kanál přidat do své RSS čtečky (to pokročilí uživatelé jistě vědí), nebo například na titulní stránku seznam.cz mezi vlastní zdroje - stačí klepnout na odkaz :
Přidej na Seznam "OpenOffice.org Help TNT"

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
redakce OpenOffice.cz

redakce OpenOffice.cz

redaktoři OpenOffice.cz

 

Public Relations

Jak si zabezpečit servery?

DNSSECPokud chce moderní člověk plně využívat to, co mu virtuální svět internetu nabízí, musí se stále více orientovat na bezpečnost. Musí činit kroky, jež ho ochrání před riziky, jež se právě na této síti skrývají a dnes a denně uživatele ohrožují.

Pokračování ...


 
 
woo jaw demo hz