Blog: tipy a triky pro OpenOffice.org

Několik autorů technické dokumentace pro OpenOffice.org a StarOffice založilo blog OpenOffice.org Help TNT , ve kterém budete nacházet tipy a triky pro práci s těmito kancelářskými balíky.  

Několik autorů technické dokumentace pro OpenOffice.org a StarOffice založilo blog OpenOffice.org Help TNT, ve kterém budete nacházet tipy a triky pro práci s těmito kancelářskými balíky.

Komentáře

user avatar Anonymní
Odpovědět
Jak odebírat novinky ? RSS
2. 06. 2006, 14:27:57
I zde je k dispozici RSS kanál díky kterému vám v tomto blogu nic neunikne. Nemusíte jej pravidelně navštěvovat a hledat novinky, stačí si jen RSS kanál přidat do své RSS čtečky (to pokročilí uživatelé jistě vědí), nebo například na titulní stránku seznam.cz mezi vlastní zdroje - stačí klepnout na odkaz :
Přidej na Seznam "OpenOffice.org Help TNT"

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
redakce OpenOffice.cz

redakce OpenOffice.cz

redaktoři OpenOffice.cz

 

Public Relations

22 Nabídka sportovních sázek

22betBookmaker, který od roku 2017 směřuje svou nabídku ke klientům z České republiky, si získává stále větší oblibu, a to nejen díky velmi vysokým sazbám a obrovské rozmanitosti oborů a akcí, které zahrnují sázení, ale také stránky s aktuálními novinkami, informacemi o událostech a dokonce o sekci podcastů.

Pokračování ...


 
 
woo jaw demo hz