Je tu první beta LibreOffice 4.2

LibreOffice V souladu s plánem byla vydána první betaverze balíku LibreOffice 4.2. Zájemci tedy mohou testovat a hlásit chyby.  

The Document Foundation v souladu s plánem pro vydávání verzí LibreOffice vydala verzi 4.2 Beta 1. Tato verze by měla být již kompletní z hlediska množiny funkcí, ke změnám může ještě docházet v uživatelském rozhraní a v implementaci jednotlivých funkcí.

Tedy kdo má zájem, může si vydanou betaverzi stáhnout, testovat ji a hlásit chyby (zatím jsou k dispozici jen zdrojové kódy, instalační balíčky budou teprve vytvořeny). V repozitáři byla současně založena nová vývojová větev pro LibreOffice 4.3.

Přečtěte si také: LibreOffice 4.2: Co přinese?

(Jako ve škole) Průměr: 1.00 | Hodnotilo: 1
 

Komentáře

user avatar Petr Valach
Odpovědět
Je tu první beta LibreOffice 4.2
23. 11. 2013, 22:10:13
Nu, leden/únor se blíží a s ním i vydání ostré verze :-) a s ní i zase malý seriál o novinkách :-)

Odpovědět

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Dlouholetý člen autorského týmu LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře a podniká v oblasti informačních technologií. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.

 
 
 
woo jaw demo hz