Každodenná aktualizácia slovenského synonymického slovníka

Od 17.1.2009 sa slovenský synonymický a antonymický slovník aktualizuje každý deň. Z toho dôvodu bolo vytvorené nové rozšírenie, pomocou ktorého môžete túto aktualizáciu prevádzať priamo z prostredia OpenOffice.org.    

Na stránkach projektu otvorených slovníkov sk-spell.sk.cx došlo od minulého víkendu k veľkej zmene – každodennému generovaniu rozšírenia, ktoré obsahuje synonymický a antonymický slovenský slovník. Bližšie informácie sa dočítate priamo na stránkach projektu, podrobnejší návod vyšiel dnes pod názvom „Makrá v OpenOffice.org – Rozdelenie slovenských slovníkov pre OpenOffice.org“ na inet.sk.

(Jako ve škole) Průměr: 1.00 | Hodnotilo: 1
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Július Pastierik

Július Pastierik

 

Public Relations

Využíváte plně potenciál M365 a Microsoft Vivu?

Využíváte plně potenciál M365 a Microsoft Vivu?Představte si, že Microsoft 365 je nejen soupravou nástrojů, ale skutečným prostředkem pro transformaci vašeho podnikání. Jednou ze společností, která vás na této cestě jako obchodní partner může podpořit, je Crayon Czech Republic and Slovakia.

Pokračování ...


 
 
woo jaw demo hz