Každodenná aktualizácia slovenského synonymického slovníka

Od 17.1.2009 sa slovenský synonymický a antonymický slovník aktualizuje každý deň. Z toho dôvodu bolo vytvorené nové rozšírenie, pomocou ktorého môžete túto aktualizáciu prevádzať priamo z prostredia OpenOffice.org.    

Na stránkach projektu otvorených slovníkov sk-spell.sk.cx došlo od minulého víkendu k veľkej zmene – každodennému generovaniu rozšírenia, ktoré obsahuje synonymický a antonymický slovenský slovník. Bližšie informácie sa dočítate priamo na stránkach projektu, podrobnejší návod vyšiel dnes pod názvom „Makrá v OpenOffice.org – Rozdelenie slovenských slovníkov pre OpenOffice.org“ na inet.sk.

(Jako ve škole) Průměr: 1.00 | Hodnotilo: 1
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Július Pastierik

Július Pastierik

 

Public Relations

22 Nabídka sportovních sázek

22betBookmaker, který od roku 2017 směřuje svou nabídku ke klientům z České republiky, si získává stále větší oblibu, a to nejen díky velmi vysokým sazbám a obrovské rozmanitosti oborů a akcí, které zahrnují sázení, ale také stránky s aktuálními novinkami, informacemi o událostech a dokonce o sekci podcastů.

Pokračování ...


 
 
woo jaw demo hz