Každodenná aktualizácia slovenského synonymického slovníka

Od 17.1.2009 sa slovenský synonymický a antonymický slovník aktualizuje každý deň. Z toho dôvodu bolo vytvorené nové rozšírenie, pomocou ktorého môžete túto aktualizáciu prevádzať priamo z prostredia OpenOffice.org.    

Na stránkach projektu otvorených slovníkov sk-spell.sk.cx došlo od minulého víkendu k veľkej zmene – každodennému generovaniu rozšírenia, ktoré obsahuje synonymický a antonymický slovenský slovník. Bližšie informácie sa dočítate priamo na stránkach projektu, podrobnejší návod vyšiel dnes pod názvom „Makrá v OpenOffice.org – Rozdelenie slovenských slovníkov pre OpenOffice.org“ na inet.sk.

(Jako ve škole) Průměr: 1,00 | Hodnotilo: 1
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
EDU Trainings
Július Pastierik

Július Pastierik

 

Public Relations

IPv4 zastarává, i tak si však zaslouží kvalitní zabezpečení

Znáte souvislost mezi doménami a typickými IP adresami? Není od věci si uvědomit, že zatímco domény jsou určeny pro zjednodušení hledání webové stránky na internetu, IP adresy slouží primárně pro výpočetní techniku, konkrétně pro přesné vyhledání konkrétního serveru nebo počítače.

Pokračování ...


AIMTEC
SAM v kostce 2019
 
 
woo jaw demo hz