Vyšla finálna verzia slovenského slovníka OpenOffice.org 3.0

Dnes (17.10.2008) bola zverejnená finálna verzia slovenského jazykového slovníka pre OpenOffice.org 3.0.    

Slovník si môžete stiahnuť z oficiálnych stránok jeho projektu extensions.services.openoffice.org/project/dict-sk. Zároveň upozorňujeme všetkých používateľov, aby si odinštalovali všetky ostatné doteraz vydané pracovné verzie slovníka vrátane predinštalovanej verzie slovenského slovníka, ktorá je súčasťou distribučného balíka slovenskej verzie OpenOffice.org.

V novej verzii slovníka je nastavená možnosť jeho aktualizácie priamo z prostredia OpenOffice.org, takže jeho nové verzie môžete zisťovať priamo v prostredí kancelárskeho balíka. Viac o inštalovaní slovníkov ako aj o tom, ako sa aktualizujú ich nové verzie sa dozviete v článku „Inštalácia slovníkov v OpenOffice.org 3.0“ na portáli 602office.cz.

 

(Jako ve škole) Průměr: 3.00 | Hodnotilo: 2
 

Komentáře

user avatar hrajko
Odpovědět
chcelo by to vylepsit
22. 10. 2008, 13:48:17
niecim takymto aj pre ine slovniky naraz

http://forum.openoffice.cz/viewtopic.php?id=84

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Július Pastierik

Július Pastierik

 

Public Relations

Jak si zabezpečit servery?

DNSSECPokud chce moderní člověk plně využívat to, co mu virtuální svět internetu nabízí, musí se stále více orientovat na bezpečnost. Musí činit kroky, jež ho ochrání před riziky, jež se právě na této síti skrývají a dnes a denně uživatele ohrožují.

Pokračování ...


 
 
woo jaw demo hz