Vyšla finálna verzia slovenského slovníka OpenOffice.org 3.0

Dnes (17.10.2008) bola zverejnená finálna verzia slovenského jazykového slovníka pre OpenOffice.org 3.0.    

Slovník si môžete stiahnuť z oficiálnych stránok jeho projektu extensions.services.openoffice.org/project/dict-sk. Zároveň upozorňujeme všetkých používateľov, aby si odinštalovali všetky ostatné doteraz vydané pracovné verzie slovníka vrátane predinštalovanej verzie slovenského slovníka, ktorá je súčasťou distribučného balíka slovenskej verzie OpenOffice.org.

V novej verzii slovníka je nastavená možnosť jeho aktualizácie priamo z prostredia OpenOffice.org, takže jeho nové verzie môžete zisťovať priamo v prostredí kancelárskeho balíka. Viac o inštalovaní slovníkov ako aj o tom, ako sa aktualizujú ich nové verzie sa dozviete v článku „Inštalácia slovníkov v OpenOffice.org 3.0“ na portáli 602office.cz.

 

(Jako ve škole) Průměr: 3,00 | Hodnotilo: 2
 

Komentáře

user avatar hrajko
Odpovědět
chcelo by to vylepsit
22. 10. 2008, 13:48:17
niecim takymto aj pre ine slovniky naraz

http://forum.openoffice.cz/viewtopic.php?id=84

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
EDU Trainings
Július Pastierik

Július Pastierik

 

Public Relations

IPv4 zastarává, i tak si však zaslouží kvalitní zabezpečení

Znáte souvislost mezi doménami a typickými IP adresami? Není od věci si uvědomit, že zatímco domény jsou určeny pro zjednodušení hledání webové stránky na internetu, IP adresy slouží primárně pro výpočetní techniku, konkrétně pro přesné vyhledání konkrétního serveru nebo počítače.

Pokračování ...


LinuxEXPRES (news 300px)
SAM v kostce 2019
 
 
woo jaw demo hz