Kolik stojí Linux?

Chcete na server nasadit Linux a požadujete vysokou úroveň podpory? Bojíte se, že to bude komplikované? Požadujete telefonní kontakty na opravdové experty? Pak potřebujete Linux s podporou neboli korporátní (enterprise) Linux. O tom, kolik taková věc stojí, pojednává článek na LinuxEXPRES.cz.  

Říká se, že je Linux zadarmo. Není to tak úplně pravda. Rozhodně to neplatí pro majitele firem nebo ředitele organizací. Ti musí řešit náklady na implementaci systému, zaškolení správců a také uživatelů, náklady na migraci dat a také mnoho dalších věcí. Kolik to vše stojí? A je u nás vůbec možné na Linux přejít a v klidu se spolehnout na dodavatele, který vyřeší vzniklé problémy? Tyhle otázky se pokusí zodpovědět článek Kolik stojí Linux?

Používáte doma nebo v zaměstnání Linux? Podělte se v diskuzi o zkušenosti.

(Jako ve škole)
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
redakce OpenOffice.cz

redakce OpenOffice.cz

redaktoři OpenOffice.cz

 

Public Relations

Využíváte plně potenciál M365 a Microsoft Vivu?

Využíváte plně potenciál M365 a Microsoft Vivu?Představte si, že Microsoft 365 je nejen soupravou nástrojů, ale skutečným prostředkem pro transformaci vašeho podnikání. Jednou ze společností, která vás na této cestě jako obchodní partner může podpořit, je Crayon Czech Republic and Slovakia.

Pokračování ...


 
 
woo jaw demo hz