Kongres OpenOffice.org pro hospodářství a samosprávu na podzim v Mnichově

Na podzim, 16. a 17. listopadu 2010, se v Mnichově koná druhý kongres zaměřený na používání OpenOffice.org v (německých) firmách a úřadech samosprávy.    

Německé firmy a samospráva si uvědomují výhody svobodného softwaru. Podíl nasazení OpenOffice.org stoupá a vzniká tedy potřeba kvalitních, pravdivých a kompetentních informací. Z tohoto důvodu se v říjnu 2009 konal první kongres na výše uvedené téma. Na podzim tohoto roku jej bude následovat kongres druhý, a to nikoliv náhodou v Mnichově.

Hostitelem je projekt mnichovské radnice LiMux, který jako jeden z mnoha v Evropě zavádí otevřené technologie do samosprávních úřadů. Kongres se bude konat přímo ve slavné staré radnici (Altes Rathaus). Na konferenci vystoupí odborníci na OpenOffice.org ze sdružení OpenOffice.org Deutschland e.V.

Via ProLinux.de.

 

(Jako ve škole) Průměr: 1.00 | Hodnotilo: 2
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Dell - Latitude
redakce OpenOffice.cz

redakce OpenOffice.cz

redaktoři OpenOffice.cz

 

Public Relations

Jak uvést elektronický podpis do života

podpisÚplně správně bychom měli mluvit o biometrickém elektronickém podpisu. Biometrická data jsou totiž důležitým předpokladem pro případné ověření podpisu v případě, že to bude nutné.

Pokračování ...


 
 
woo jaw demo hz