Pavel Janík o OpenOffice.org

Pokud si chcete poslechnout vedoucího českého týmu OpenOffice.org, Pavla Janíka, navštivte letošní první ročník konference Open Government 2006 , kterou pořádá Ministerstvo informatiky ČR ve spolupráci s organizací OSS Alliance při LinuxExpu 2006 dne 10. dubna 2006.  

Pokud si chcete poslechnout vedoucího českého týmu OpenOffice.org, Pavla Janíka, navštivte letošní první ročník konference Open Government 2006, kterou pořádá Ministerstvo informatiky ČR ve spolupráci s organizací OSS Alliance při LinuxExpu 2006 dne 10. dubna 2006.

Komentáře

user avatar Anonymní
Odpovědět
Podatelna MIČR
27. 03. 2006, 11:59:33
je úžasné, jak se snaží Ministzerstvo Informatiky podporovat otevřené formáty, bohužel se mi to zdá jen jako plácání do vody, pro příklad vkládám citaci z jejich informací k elektronické podatelně:


Datové zprávy jsou přijímány ve formátech: html, pdf, doc, jpg, rtf, případně dalších běžně používaných formátech datových zpráv. V případě pochybností vzneste dotaz na naši e-podatelnu, kde Vám naši pracovníci sdělí, zda je daný formát akceptovatelný. Velikost jedné zprávy včetně příloh je omezena na max. 8 MB.

Co vy na to?
user avatar JirkaZ
Odpovědět
Jak "co my na to"?
27. 03. 2006, 13:47:43
Zeptal jste se jich (v té podatelně), suše jim poslal soubor ve formátu *.odf (imho lepší řešení), nebo pláčete na špatném hrobě?
user avatar fipa
Odpovědět
Podpora MI CR
27. 03. 2006, 14:20:09
Zdravim,

1. z prispevku jsem nepochopil, zda je teda podpora ODF vporadku nebo ne
2. jestli si myslite, ze situace kolem otevrenych formatu a OSS/FS se v cele CR zmeni ze dne na den, tak to tak snadne opravdu neni.

S pozdravem,

Filip Molcan

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
 
 
woo jaw demo hz