Práce s OpenDocument v .NET

V rámci projektu ODF Toolkit byla uvolněna první verze AODL (An Open Document Library) - knihovny, která zajistí podporu dokumentů ve formátu ODF v .NET aplikacích.  

V rámci projektu ODF Toolkit byla uvolněna první verze AODL (An Open Document Library) - knihovny, která zajistí podporu dokumentů ve formátu ODF v .NET aplikacích. Knihovna není závislá na OpenOffice.org, takže ji lze použít i bez OOo, a také je možné ji využít v Linuxu (pomocí Mono). Prozatím knihovna podporuje:

  • vytváření, načítání a úpravy textových dokumentů a sešitů
  • export těchto dokumentů do HTMl
  • export textových dokumentů do PDF

Další vlastnosti samozřejmě budou postupně přibývat. Více informací, zdrojové kódy a ukázky použití naleznete na wiki AODL.

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
redakce OpenOffice.cz

redakce OpenOffice.cz

redaktoři OpenOffice.cz

 

Public Relations

Využíváte plně potenciál M365 a Microsoft Vivu?

Využíváte plně potenciál M365 a Microsoft Vivu?Představte si, že Microsoft 365 je nejen soupravou nástrojů, ale skutečným prostředkem pro transformaci vašeho podnikání. Jednou ze společností, která vás na této cestě jako obchodní partner může podpořit, je Crayon Czech Republic and Slovakia.

Pokračování ...


 
 
woo jaw demo hz