Rozšíření Writer2ePub pro čtečky e-knih

Využíváte-li čtečku elektronických knih s podporou formátu .epub, jistě uvítáte možnost vytvářet vlastní soubory přímo ve Writeru.  

Doplněk Writer2ePub stáhnete z oficiálního repozitáře doplňků pro OpenOffice.org. Po jeho instalaci již můžete vytvářet soubory ePub z jakéhokoliv formátu, který lze ve Writeru otevřít. Nejedná se však o editor dokumentů ePub, soubory se upravují v původním formátu před konečným exportem.

Po instalaci doplňku se objeví nový panel se třemi ikonami. První ikona slouží k vytvoření souboru .epub, prostřední ikona s modrou značkou se používá k zadání metadat jako např. název, autor, jazyk, titulní stránka či krátký popis díla. Poslední ikona s červenou značkou slouží k editaci vybraných možností doplňku. Vytvořený soubor je uložen ve stejném adresáři jako výchozí dokument, a dle ujištění autorů je správně strukturovaný a validní.

(Jako ve škole) Průměr: 1.00 | Hodnotilo: 2
 

Komentáře

user avatar mam
Odpovědět
pl odkaz
14. 12. 2010, 15:17:29
odkaz smeruje na polsku stranku
user avatar j-pastierik
Odpovědět
Re:pl odkaz
14. 12. 2010, 16:56:17
Text je anglicky, tlačidlo "Get it" tiež, kde je problém? V tom, že vám poďakujú po polsky za stiahnutie?
user avatar eBook
Odpovědět
W2E Czeck translation wanted
29. 12. 2010, 17:57:42
Hi all,

I'm the author of Writer2ePub. Some user wants to help me to translate it in Czeck (or other languages not yet supported)?
If so, please contact me at writer2epub[at]gmail.com
Thanks!

Luke
user avatar peekaa
Odpovědět
Rozšíření Writer2ePub pro čtečky e-knih
1. 04. 2012, 15:12:33
http://extensions.services.openoffice.org/en/project/Writer2ePub

http://extensions.libreoffice.org/extension-center/writer2xhtml

Odpovědět

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Josef Molnar

Josef Molnar

 

Public Relations

Jak si zabezpečit servery?

DNSSECPokud chce moderní člověk plně využívat to, co mu virtuální svět internetu nabízí, musí se stále více orientovat na bezpečnost. Musí činit kroky, jež ho ochrání před riziky, jež se právě na této síti skrývají a dnes a denně uživatele ohrožují.

Pokračování ...


 
 
woo jaw demo hz