V Berlíně se koná druhá LibreOffice Conference

novinky.png Od 17. 10. do 19. 10. 2012 se v německém Berlíně koná LibreOffice Conference. Účastní se vývojáři, obchodníci, koncoví uživatelé i příznivci tohoto kancelářského balíku.  

Setkání příznivců a podporovatelů LibreOffice

V Berlíně se koná ve dnech 17 – 19. 10. 2012 konference o kancelářském balíku LibreOffice. Do konferenčního centra Spolkového ministerstva hospodářství a technologie se sešlo mnoho účastníků z pěti kontinentů. V pořadí už druhou konferenci o LibreOffice otevřel Florian Effenberger, předseda představenstva The Document Foundation. Řekl: „K dnešnímu dni je LibreOffice používán téměř šedesáti milióny lidí a je přeložen do více než sta jazyků. Velká města a organizace LibreOffice velmi úspěšně nasazují. Nasazují ho také školy, univerzity a další... V neposlední řadě více a více firem objevuje obchodní výhodu skutečného svobodného softwaru.“

Program a sponzoři

Konferenci podporují známé organizace a úřady. Např. Federální ministerstvo hospodářství, Federální ministerstvo pro ekonomii a technologie, Spolková republika Německo, Google, Canonical, SerNet, bitbone, Red Hat, Lanedo a Univention.

S programem konference o LibreOffice se můžete seznámit na jejich stránkách.

(Jako ve škole) Průměr: 1.00 | Hodnotilo: 2
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Irena Šafářová

Irena Šafářová

Irena Šafářová

 

Public Relations

SOS Security Week - interaktivní webináře

SophosOblíbený Security SOS Week je zpátky! … na přelomu června a července proběhne další ze série Security SOS Week, která vám pomůže zjistit, jak efektivně ochráníte vaši IT infrastrukturu před hackery a že malware je zpět v plné síle a i bezpečnost vašeho soukromí má dvě strany jako mince.

Pokračování ...


IT Systems - předplatné

Public Relations

Jak si zabezpečit servery?

DNSSECPokud chce moderní člověk plně využívat to, co mu virtuální svět internetu nabízí, musí se stále více orientovat na bezpečnost. Musí činit kroky, jež ho ochrání před riziky, jež se právě na této síti skrývají a dnes a denně uživatele ohrožují.

Pokračování ...


 
 
woo jaw demo hz