V Berlíně se koná druhá LibreOffice Conference

novinky.png Od 17. 10. do 19. 10. 2012 se v německém Berlíně koná LibreOffice Conference. Účastní se vývojáři, obchodníci, koncoví uživatelé i příznivci tohoto kancelářského balíku.  

Setkání příznivců a podporovatelů LibreOffice

V Berlíně se koná ve dnech 17 – 19. 10. 2012 konference o kancelářském balíku LibreOffice. Do konferenčního centra Spolkového ministerstva hospodářství a technologie se sešlo mnoho účastníků z pěti kontinentů. V pořadí už druhou konferenci o LibreOffice otevřel Florian Effenberger, předseda představenstva The Document Foundation. Řekl: „K dnešnímu dni je LibreOffice používán téměř šedesáti milióny lidí a je přeložen do více než sta jazyků. Velká města a organizace LibreOffice velmi úspěšně nasazují. Nasazují ho také školy, univerzity a další... V neposlední řadě více a více firem objevuje obchodní výhodu skutečného svobodného softwaru.“

Program a sponzoři

Konferenci podporují známé organizace a úřady. Např. Federální ministerstvo hospodářství, Federální ministerstvo pro ekonomii a technologie, Spolková republika Německo, Google, Canonical, SerNet, bitbone, Red Hat, Lanedo a Univention.

S programem konference o LibreOffice se můžete seznámit na jejich stránkách.

(Jako ve škole) Průměr: 1.00 | Hodnotilo: 2
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Irena Šafářová

Irena Šafářová

Irena Šafářová

 
 
 
woo jaw demo hz