V Berlíně se koná druhá LibreOffice Conference

novinky.png Od 17. 10. do 19. 10. 2012 se v německém Berlíně koná LibreOffice Conference. Účastní se vývojáři, obchodníci, koncoví uživatelé i příznivci tohoto kancelářského balíku.  

Setkání příznivců a podporovatelů LibreOffice

V Berlíně se koná ve dnech 17 – 19. 10. 2012 konference o kancelářském balíku LibreOffice. Do konferenčního centra Spolkového ministerstva hospodářství a technologie se sešlo mnoho účastníků z pěti kontinentů. V pořadí už druhou konferenci o LibreOffice otevřel Florian Effenberger, předseda představenstva The Document Foundation. Řekl: „K dnešnímu dni je LibreOffice používán téměř šedesáti milióny lidí a je přeložen do více než sta jazyků. Velká města a organizace LibreOffice velmi úspěšně nasazují. Nasazují ho také školy, univerzity a další... V neposlední řadě více a více firem objevuje obchodní výhodu skutečného svobodného softwaru.“

Program a sponzoři

Konferenci podporují známé organizace a úřady. Např. Federální ministerstvo hospodářství, Federální ministerstvo pro ekonomii a technologie, Spolková republika Německo, Google, Canonical, SerNet, bitbone, Red Hat, Lanedo a Univention.

S programem konference o LibreOffice se můžete seznámit na jejich stránkách.

(Jako ve škole) Průměr: 1.00 | Hodnotilo: 2
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Irena Šafářová

Irena Šafářová

Irena Šafářová

 

Public Relations

Využíváte plně potenciál M365 a Microsoft Vivu?

Využíváte plně potenciál M365 a Microsoft Vivu?Představte si, že Microsoft 365 je nejen soupravou nástrojů, ale skutečným prostředkem pro transformaci vašeho podnikání. Jednou ze společností, která vás na této cestě jako obchodní partner může podpořit, je Crayon Czech Republic and Slovakia.

Pokračování ...


 
 
woo jaw demo hz