Obdarujte své blízké originálním dárkem

liberix_x_72.png Je čas udělat svým blízkým radost. Kupte jim originální tričko, které se nikde jinde neopakuje. Je to prostě – originál.  

Udělejte svým blízkým radost s tričkem od Liberixu

Chtěli byste obdarovat své blízké? Máte možnost pořídit sobě nebo svým blízkým např. trička v mnoha různých velikostech, v různých barvách, s různými logy a nápisy. Stačí jen navštívit obchod Liberixu a udělat objednávku třeba na triko s velkým, jednobarevným logem LibreOffice, nebo triko s malým logem, Pokud je vám to málo, můžete také objednat triko s barevným logem LibreOffice, nebo Gimp a také pro vás máme i jiné varianty – další. Co to znamená? V nejbližší budoucnosti připravujeme DVD se svobodným softwarem pro Windows. I to si budete moci pořídit. Stačí, abyste sledovali změny na webu obchod Liberix.

Výnosy z vašeho nákupu poslouží k pokrytí nákladů Liberixu. Platíme výrobu mnoha článků na různých webech, vyrábíme PDFka manuálů, šablony, platíme různá rozšíření. Rádi bychom, aby tyto aktivity byly pokryty i finančně. V mnohých případech jsme je sponzorovali my, sami. Pokud chcete podpořit aktivity Liberixu a sponzorovat open-source (a zároveň udělat něco dobrého pro své blízké), budete vítáni na jeho e-shopu.

Děkujeme vám všem za podporu.

Irena Šafářová za Liberix, o. p. s.

tricko-libreoffice.jpg

(Jako ve škole) Průměr: 1,00 | Hodnotilo: 3
 

Komentáře

user avatar Petr Valach
Odpovědět
Obdarujte své blízké originálním dárkem
26. 11. 2012, 01:01:20
Jen houšť, vždyť na těch tričkách jsou loga programů, za které se člověk opravdu nemusí stydět...
A já jsem hlavně rád, že Liberix trochu rozjel e-shop. Určitě je mezi příznivci hlad po takovýchto věcech, ale nevědí o nich. Držím palce a určitě si nějaké triko pořídím (ale až po Novém roce, bohužel). Jaké? No, tak asi s LO, ale je škoda, že tam nevidím s logem Liberixu... to bych neváhal.

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
EDU Trainings
Irena Šafářová

Irena Šafářová

Irena Šafářová

 

Public Relations

IPv4 zastarává, i tak si však zaslouží kvalitní zabezpečení

Znáte souvislost mezi doménami a typickými IP adresami? Není od věci si uvědomit, že zatímco domény jsou určeny pro zjednodušení hledání webové stránky na internetu, IP adresy slouží primárně pro výpočetní techniku, konkrétně pro přesné vyhledání konkrétního serveru nebo počítače.

Pokračování ...


AIMTEC
SAM v kostce 2019
 
 
woo jaw demo hz