Výroční OpenOffice.org Konference v Budapešti

V Budapešti, hlavním městě Maďarska, dnes odstartovala v pořadí již desátá OpenOffice.org Conference 2010 a bude probíhat až do třetího září.  

Na programu konference je další vývoj OpenOffice.org (dokonce by se mělo mluvit o vizích pro vzdálenou verzi 5.0 ), budoucnost vývoje výchozího formátu ODF, úspěchy migrace na OpenOffice.org ve světě, ohlédnutí se zpět na uplynulých deset let vývoje tohot kancelářského balíku a další.

Na počest desátého vyročí konference proběhne v místním "Godor Club" tzv. Open Festival, jehož součástí budou bezplatné koncerty, noční ohňostroje a speciální výstava o autorských právech.

(Jako ve škole) Průměr: 1.00 | Hodnotilo: 1
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Migilenik

Migilenik

 

Public Relations

Jak si zabezpečit servery?

DNSSECPokud chce moderní člověk plně využívat to, co mu virtuální svět internetu nabízí, musí se stále více orientovat na bezpečnost. Musí činit kroky, jež ho ochrání před riziky, jež se právě na této síti skrývají a dnes a denně uživatele ohrožují.

Pokračování ...


 
 
woo jaw demo hz