Výroční OpenOffice.org Konference v Budapešti

V Budapešti, hlavním městě Maďarska, dnes odstartovala v pořadí již desátá OpenOffice.org Conference 2010 a bude probíhat až do třetího září.  

Na programu konference je další vývoj OpenOffice.org (dokonce by se mělo mluvit o vizích pro vzdálenou verzi 5.0 ), budoucnost vývoje výchozího formátu ODF, úspěchy migrace na OpenOffice.org ve světě, ohlédnutí se zpět na uplynulých deset let vývoje tohot kancelářského balíku a další.

Na počest desátého vyročí konference proběhne v místním "Godor Club" tzv. Open Festival, jehož součástí budou bezplatné koncerty, noční ohňostroje a speciální výstava o autorských právech.

(Jako ve škole) Průměr: 1,00 | Hodnotilo: 1
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
EDU Trainings
Migilenik

Migilenik

 

Public Relations

IPv4 zastarává, i tak si však zaslouží kvalitní zabezpečení

Znáte souvislost mezi doménami a typickými IP adresami? Není od věci si uvědomit, že zatímco domény jsou určeny pro zjednodušení hledání webové stránky na internetu, IP adresy slouží primárně pro výpočetní techniku, konkrétně pro přesné vyhledání konkrétního serveru nebo počítače.

Pokračování ...


AIMTEC
SAM v kostce 2019
 
 
woo jaw demo hz