OpenOffice.org Conference 2010 se bude konat v Budapešti

Letošní ročník OOoConu se bude konat za humny - v maďarské Budapešti, a to od 31.8. do 3.9. 2010. Organizátoři jej chápou jako oslavu desetiletého výročí, kdy začal svobodný kancelářský balík měnit uživatelský desktop.  

Loňská konference se konala v italském Orvietu a během ní byla pokořena hranice sta milionů stažených kopií z oficiálního webu, konference proto získala přídomek Cento Milioni Conference.

Letošní OOoCon se tedy koná v Budapešti, což je výzva také pro české a slovenské uživatele - není to daleko a mohou se tak ocitnout přímo v centru dění. Podrobnější informace ještě nejsou k dispozici, protože sestavování programu stále běží. Zároveň bylo také vyhlášeno Call for Location pro ročník 2011. Aktuality můžete sledovat na Twitteru konference.

Konference vývojářů a fanoušků se koná převážně v Evropě od roku 2003:

2010 Budapest
2009 Orvieto
2008 Beijing (výjimka - Čína)
2007 Barcelona
2006 Lyon
2005 Koper/Capodistria
2004 Berlin
2003 Hamburg

(Jako ve škole)
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
redakce OpenOffice.cz

redakce OpenOffice.cz

redaktoři OpenOffice.cz

 

Public Relations

Využíváte plně potenciál M365 a Microsoft Vivu?

Využíváte plně potenciál M365 a Microsoft Vivu?Představte si, že Microsoft 365 je nejen soupravou nástrojů, ale skutečným prostředkem pro transformaci vašeho podnikání. Jednou ze společností, která vás na této cestě jako obchodní partner může podpořit, je Crayon Czech Republic and Slovakia.

Pokračování ...


 
 
woo jaw demo hz