Vzhůru na lov chyb!

LibreOffice The Document Foundation zve všechny na „lov chyb“ v LibreOffice, který se koná od 6. do 8. prosince 2014. „Revírem“ je čerstvě vydaná verze LibreOffice 4.2 Beta 2.  

The Document Foundation vyhlašuje třídenní akci Bug Hunting Session. Koná se ve dnech 6. až 8. prosince 2013 a cílem je „ulovit“ co nejvíce chyb v  LibreOffice 4.2 Beta 2.

Jak lovit chyby? Je to jednoduché. Nainstalujte si verzi Beta 2 a testujte, co nejvíc to půjde. Používejte své oblíbené funkce či různé novinky verze 4.2, vyzkoušejte regresní testy atd. Narazíte-li na chybu, ohlaste ji vývojářům. Samozřejmě je vždy dobré se přesvědčit, zda ji někdo nenahlásil již dřív.

Přestože je „lov chyb“ naplánován na tři dny, můžete samozřejmě testovat i později, není to ničím omezeno.

(Jako ve škole)
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Dlouholetý člen autorského týmu LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře a podniká v oblasti informačních technologií. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.

 
 
 
woo jaw demo hz