Nezalomitelné mezery

doplnek.png Vkládá při psaní automaticky nezalomitelné mezery.  

Definícia textových zoznamov príslušného jazyka

Vkládá automaticky nezalomitelné mezery při psaní textu za jednoznakové předložky a spojky. Týká se to i akademických a jiných titulů, kde automaticky upravuje mezery podle typografických pravidel. Má u nich také možnost automatických oprav velkých a malých písmen.

Jazyk: česky, slovensky, anglicky

stahnout.png

Náš článek:

Nápověda pro doplňky

Nápověda k tématu

  • Doplňky, které přidávají nové funkce, se stahují jako soubor s příponou .oxt. Některé prohlížeče ale tuto příponu změní na .zip. To je špatně - přejmenujte ji zpět na .oxt a doplněk nainstalujte: Jak nainstalovat doplňky oxt
(Jako ve škole)
 

Komentáře

user avatar quonax
Odpovědět
Nezalomitelné mezery
19. 03. 2012, 12:56:45
Dobrý den, s doplňkem mám problém v LibreOffice při psaní komentářů: ve Windows XP se při napsání mezery v políčku komentáře otevírá ladící okno maker. V Ubuntu jen dialogové okénko "BASIC - vlastnost nebo metoda nenalezena". Díky za případnou radu - quonax
user avatar j-pastierik
Odpovědět
Nezalomitelné mezery
20. 03. 2012, 06:45:36
Makro funguje iba v bežnom texte, komentáre v nich nie sú ošetrené. Riešenie: pred vkladaním komentárov musíte vkladanie nezalomiteľných medzier vypnúť.

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
EDU Trainings

Public Relations

IPv4 zastarává, i tak si však zaslouží kvalitní zabezpečení

Znáte souvislost mezi doménami a typickými IP adresami? Není od věci si uvědomit, že zatímco domény jsou určeny pro zjednodušení hledání webové stránky na internetu, IP adresy slouží primárně pro výpočetní techniku, konkrétně pro přesné vyhledání konkrétního serveru nebo počítače.

Pokračování ...


LinuxEXPRES (news 300px)
 
 
woo jaw demo hz