Nezalomitelné mezery

doplnek.png Vkládá při psaní automaticky nezalomitelné mezery.  

Definícia textových zoznamov príslušného jazyka

Vkládá automaticky nezalomitelné mezery při psaní textu za jednoznakové předložky a spojky. Týká se to i akademických a jiných titulů, kde automaticky upravuje mezery podle typografických pravidel. Má u nich také možnost automatických oprav velkých a malých písmen.

Jazyk: česky, slovensky, anglicky

stahnout.png

Náš článek:

Nápověda pro doplňky

Nápověda k tématu

  • Doplňky, které přidávají nové funkce, se stahují jako soubor s příponou .oxt. Některé prohlížeče ale tuto příponu změní na .zip. To je špatně - přejmenujte ji zpět na .oxt a doplněk nainstalujte: Jak nainstalovat doplňky oxt
(Jako ve škole)
 

Komentáře

user avatar quonax
Odpovědět
Nezalomitelné mezery
19. 03. 2012, 12:56:45
Dobrý den, s doplňkem mám problém v LibreOffice při psaní komentářů: ve Windows XP se při napsání mezery v políčku komentáře otevírá ladící okno maker. V Ubuntu jen dialogové okénko "BASIC - vlastnost nebo metoda nenalezena". Díky za případnou radu - quonax
user avatar j-pastierik
Odpovědět
Nezalomitelné mezery
20. 03. 2012, 06:45:36
Makro funguje iba v bežnom texte, komentáre v nich nie sú ošetrené. Riešenie: pred vkladaním komentárov musíte vkladanie nezalomiteľných medzier vypnúť.

Odpovědět

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
 
 
woo jaw demo hz