Stahujte, čtěte a šiřte openMagazin 12/2010

openmagazin_perex.png Poslední číslo roku 2010 vám přináší další dávku informací ze světa svobodného softwaru, Linuxu a tak vůbec. Má více než padesát stran a chce přitáhnout vaši pozornost zajímavými články a recenzemi.  

Druhý díl o elektronické čtečce knih (Amazon Kindle 3) pokračuje popisem možností. Další recenze vás chce nalákat na koupi knihy, protože je o Ubuntu 10.10. Jeho bratříček, Linux Mint 10, také vychází; podívejte se s námi, co je v něm nového. Distribuce založené na Linuxu se stále více uplatňují ve školách. Seznamte se s obavami i úspěchy učitelů a s nasazením Linuxu ve výuce. Existují nebo neexistují viry pro Linux? Pojďte si o tom přečíst. A abyste si mohli také zahrát, máme pro vás recenzi na klasickou střílečku, hru, která vás zaujme. Věříme, že se vám poslední číslo roku bude líbit a budete ho číst před spaním, šířit mezi známé a přátele a kopírovat kamarádům. Číslo je zdarma a volně ke stažení, jako vždy.

Starší čísla openMagazinu:

AbcLinuxu.cz

Browsery.cz

CsTug

LinuxEXPRES.cz

Mozilla.cz

OpenOffice.cz

Posterus.sk

Root.cz

Stáhnout ve vyšší technické kvalitě

 

openMagazin 12/2010

Stáhnout v nižší technické kvalitě

openMagazin 12/2010

(Jako ve škole)
 

Komentáře

user avatar Tomix
Odpovědět
Stahujte, čtěte a šiřte openMagazin 12/2010
18. 02. 2011, 19:03:58
Proč v 12/2010 vychází v Únoru?
user avatar IrenaS
Odpovědět
Re:Stahujte, čtěte a šiřte openMagazin 12/2010
21. 02. 2011, 10:42:03
Každé číslo obsahuje nejlepší články, které vybírají zúčastněné portály. Udělají se korektury, sazba, pak teprve číslo vychází a to nějakou dobu trvá. Pokud chcete bližší a podrobnější informace: http://www.openmagazin.cz/otazky-a-odpovedi/

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
redakce OpenOffice.cz

redakce OpenOffice.cz

redaktoři OpenOffice.cz

 

Public Relations

Využíváte plně potenciál M365 a Microsoft Vivu?

Využíváte plně potenciál M365 a Microsoft Vivu?Představte si, že Microsoft 365 je nejen soupravou nástrojů, ale skutečným prostředkem pro transformaci vašeho podnikání. Jednou ze společností, která vás na této cestě jako obchodní partner může podpořit, je Crayon Czech Republic and Slovakia.

Pokračování ...


 
 
woo jaw demo hz