Výber správ zo sveta OpenOffice.org za 51. až 52. týždeň 2010

obecna.png Prehľad článkov o OpenOffice.org od 18.12.2010 do 31.12.2010.  

Oracle Office pro desktop a cloud

Oracle vydal kancelářské balíky Oracle Open Office 3.3 a Oracle Cloud Office 1.0. (openoffice.cz, 20.12.2010)

Rozšírenie pre konverziu znakov s diakritikou na XML kódy

Pripravujete súbory v XML štruktúre a potrebujete previesť znaky s diakritikou na ich kódový zápis? Nainštalujte si rozšírenie JP XML konverzia. (openoffice.cz, 21.12.2010)

Makrá v OpenOffice.org: prevod externých súborov do XML kódov

Potrebujete v XML súboroch previesť znaky s diakritikou na ich kódové označenie? Naprogramujte si na tento účel makro v OpenOffice.org. (dennik.inet.sk, 22.12.2010)

Oracle uvádí sady Oracle Cloud Office a Oracle Open Office 3.3

První komplexní kancelářský balík založený na otevřených standardech přináší vyšší produktivitu při práci na desktopu, webu i mobilních zařízeních. (openoffice.cz, diit.cz, 23.12.2010)

LibreOffice Release Candidate 2 v oběhu

The Document Foundation udělala vydáním další verze LibreOffice 3.3 RC 2 již druhý z posledních kroků na cestě k finální verzi tohoto kancelářského balíku. I když se LibreOffice zakládá na OpenOffice.org, je tento software vyvíjen nezávisle na projektu Oraclu. (openoffice.cz, 27.12.2010)

Průvodce v praxi: Vytváříme webovou stránku

Jedním z průvodců dostupných v aplikaci Writer je také průvodce pro vytvoření webové stránky. Jako jeden z mála průvodců se od těch dalších jako například dopisu nebo faxu v mnohém liší. Stejně tak není jeho cílem rychlé vytvoření šablony, nýbrž skutečné vytvoření webové stránky z již dostupných materiálů. Proto je právě tomuto průvodci věnován celý článek, který je také v našem volném seriálu tím posledním. (openoffice.cz, 28.12.2010)

Jak vybavit nový počítač programy zcela zdarma? (3. díl)

Každý uživatel potřebuje občas na počítači napsat text, vytvořit tabulku či graf, nebo připravit prezentaci. S jejich tvorbou vám pomohou bezplatné kancelářské aplikace. Jaké zvolit pro váš domácí počítač? (slunecnice.cz, 28.12.2010)

Makrá v OpenOffice.org: Spúšťanie makier podľa ich názvov v zozname

Ladíte makrá a potrebujete ich spúšťať pomocou výberu ich názvu zo zoznamu? Naprogramujte si makro, ktoré to umožní. (dennik.inet.sk, 29.12.2010)

Článok vyšiel za podpory Liberix, o.p.s. a Inet.sk.

(Jako ve škole) Průměr: 1.00 | Hodnotilo: 1
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
 
 
woo jaw demo hz