Výber správ zo sveta OpenOffice.org za 7. a 8. týždeň 2012

obecna.png Prehľad článkov o OpenOffice.org, LibreOffice... od 11.2.2012 do 24.2.2012.  

LibreOffice 3.5.0

Byla vydána oficiální verze kancelářského balíku LibreOffice 3.5.0. Je k dispozici jak ve verzi pro počítače Apple s procesorem Intel, tak i pro PowerPC. Tato verze (resp. její český jazykový balíček) již konečně obsahuje českou kontrolu pravopisu. Na webové stránce si musíte vybrat verzi právě pro váš počítač/procesor a lokalizační balíček pro váš jazyk. Instalace proběhne ve dvou krocích, kdy si nainstalujete anglickou verzi LibreOffice a následně nainstalujete české prostředí. (czechxteam.net, openoffice.cz, ... 15.2.2012)

Šablona pro organizaci skladu i s fakturou

Potřebujete mít pořádek ve svých skladech a přehled, co je kde uloženo? Prodáváte zboží a ihned vystavujete faktury? Pak si můžete stáhnout šablonu skladu s možností vytisknout ze stejného dokumentu fakturu. Její autor – pan Milan Piller – se o ni s vámi laskavě podělil. (openoffice.cz, 15.2.2012)

LibreOffice 3.5: cestou drobných zlepšení

Populární kancelářský balík LibreOffice (původně OpenOffice.org) se dočkal nové verze, která přináší opravu velkého množství chyb i řadu užitečných funkcí. Je tak možné se těšit na lepší dialogy, pohodlnější práci s tabulkovým procesorem nebo hezčí výstupy a grafy. Žádná revoluční změna se ale nekoná. (root.cz, 20.2.2012)

Cykly v makrech

Cyklus je periodicky se opakující děj, proces nebo jev. Pro programování některých příkazů je cyklus nezbytný pro jejich hladký a rychlý průběh. Cyklus opakuje příkazy do té doby, dokud mu nepřikážete skončit. (openoffice.cz, 21.2.2012)

Článok vyšiel za podpory Liberix, o.p.s..

(Jako ve škole)
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
 
 
woo jaw demo hz