Kalkulátor společných akcí – stáhněte si zajímavou šablonu

doplnek.png Pořádáte s přáteli několikadenní setkání a každý přijíždí a odjíždí v jiný den? Dáváte peníze dohromady, a pak z nich platíte náklady na ubytování, pití a jídlo? Nevíte, jak vše spravedlivě rozpočítat? Stáhněte si šablonu Kalkulátor společných akcí, kterou nám poslal pan Pavel Konečný    

Pokud s několika kamarády trávíte společné víkendy, společně nakupujete jídlo, pivo, každý přijíždí a odjíždí v jiný den, stáhněte si Kalkulátor společných akcí.

Za šablonu panu Konečnému děkujeme. Je napsána v Calcu a spolu s tabulkou obsahuje i podrobnou nápovědu na jediném listu. V horní části jsou tabulky, do kterých zapisujete účastníky, čas jejich příjezdu a odjezdu, nocleh a kolik toho vypili nebo snědli. V dolní části je podrobná nápověda, která vás provede bezproblémovým používáním šablony. V tabulce vyplňte žlutá pole a vyjde vám výsledek, kolik má který účastník zaplatit za svůj pobyt na akci. Slovy autora: „Vypočte, kolik peněz má být celkově nasypáno "na hromadu", a na kolik má každý ze skupiny nárok.“

 

(Jako ve škole) Průměr: 1.00 | Hodnotilo: 4
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
redakce OpenOffice.cz

redakce OpenOffice.cz

redaktoři OpenOffice.cz

 

Public Relations

Využíváte plně potenciál M365 a Microsoft Vivu?

Využíváte plně potenciál M365 a Microsoft Vivu?Představte si, že Microsoft 365 je nejen soupravou nástrojů, ale skutečným prostředkem pro transformaci vašeho podnikání. Jednou ze společností, která vás na této cestě jako obchodní partner může podpořit, je Crayon Czech Republic and Slovakia.

Pokračování ...


 
 
woo jaw demo hz