Kalkulátor společných akcí – stáhněte si zajímavou šablonu

doplnek.png Pořádáte s přáteli několikadenní setkání a každý přijíždí a odjíždí v jiný den? Dáváte peníze dohromady, a pak z nich platíte náklady na ubytování, pití a jídlo? Nevíte, jak vše spravedlivě rozpočítat? Stáhněte si šablonu Kalkulátor společných akcí, kterou nám poslal pan Pavel Konečný    

Pokud s několika kamarády trávíte společné víkendy, společně nakupujete jídlo, pivo, každý přijíždí a odjíždí v jiný den, stáhněte si Kalkulátor společných akcí.

Za šablonu panu Konečnému děkujeme. Je napsána v Calcu a spolu s tabulkou obsahuje i podrobnou nápovědu na jediném listu. V horní části jsou tabulky, do kterých zapisujete účastníky, čas jejich příjezdu a odjezdu, nocleh a kolik toho vypili nebo snědli. V dolní části je podrobná nápověda, která vás provede bezproblémovým používáním šablony. V tabulce vyplňte žlutá pole a vyjde vám výsledek, kolik má který účastník zaplatit za svůj pobyt na akci. Slovy autora: „Vypočte, kolik peněz má být celkově nasypáno "na hromadu", a na kolik má každý ze skupiny nárok.“

 

(Jako ve škole) Průměr: 1,00 | Hodnotilo: 4
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
EDU Trainings
redakce OpenOffice.cz

redakce OpenOffice.cz

redaktoři OpenOffice.cz

 

Public Relations

IPv4 zastarává, i tak si však zaslouží kvalitní zabezpečení

Znáte souvislost mezi doménami a typickými IP adresami? Není od věci si uvědomit, že zatímco domény jsou určeny pro zjednodušení hledání webové stránky na internetu, IP adresy slouží primárně pro výpočetní techniku, konkrétně pro přesné vyhledání konkrétního serveru nebo počítače.

Pokračování ...


LinuxEXPRES (news 300px)
SAM v kostce 2019
 
 
woo jaw demo hz