Šablona kalendáře na rok 2010

doplnek.png Děkujeme panu Pavlu Konečnému, že nám poslal šablonu kalendáře na rok 2010.    

Šablona kalendáře pro rok 2010 je na první pohled jednoduchá a je prostá jakýchkoli dalších vylepšení v podobě barev, zdůrazněných státních svátků, jmenných svátků, a dalších. Najde se hodně lidí, kterým právě takový kalendář vyhovuje a velmi rádi ho budou používat. Můžete si Kalendář stáhnout a prohlédnout v souboru na listě se stejným názvem.

Kalendář je nástěnný a předvolená velikost tisku je A0. Tu si můžete změnit na prvním listě otevřeného souboru, pojmenovaném Výpočet. Dle návodu si zadáte rozměry sloupců a řádků a velikost tisku bude dopočítána automaticky. Pak si upravený soubor můžete donést do některého reprografického studia a za poplatek vám kalendář profesionálně vytisknou.

 

(Jako ve škole) Průměr: 2.56 | Hodnotilo: 9
 

Komentáře

user avatar Michal Kala
Odpovědět
Šablona kalendáře na rok 2010
8. 12. 2009, 07:57:47
eqrf

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
redakce OpenOffice.cz

redakce OpenOffice.cz

redaktoři OpenOffice.cz

 

Public Relations

SOS Security Week - interaktivní webináře

SophosOblíbený Security SOS Week je zpátky! … na přelomu června a července proběhne další ze série Security SOS Week, která vám pomůže zjistit, jak efektivně ochráníte vaši IT infrastrukturu před hackery a že malware je zpět v plné síle a i bezpečnost vašeho soukromí má dvě strany jako mince.

Pokračování ...


IT Systems - předplatné

Public Relations

Jak si zabezpečit servery?

DNSSECPokud chce moderní člověk plně využívat to, co mu virtuální svět internetu nabízí, musí se stále více orientovat na bezpečnost. Musí činit kroky, jež ho ochrání před riziky, jež se právě na této síti skrývají a dnes a denně uživatele ohrožují.

Pokračování ...


 
 
woo jaw demo hz