Šablona kalendáře na rok 2010

doplnek.png Děkujeme panu Pavlu Konečnému, že nám poslal šablonu kalendáře na rok 2010.    

Šablona kalendáře pro rok 2010 je na první pohled jednoduchá a je prostá jakýchkoli dalších vylepšení v podobě barev, zdůrazněných státních svátků, jmenných svátků, a dalších. Najde se hodně lidí, kterým právě takový kalendář vyhovuje a velmi rádi ho budou používat. Můžete si Kalendář stáhnout a prohlédnout v souboru na listě se stejným názvem.

Kalendář je nástěnný a předvolená velikost tisku je A0. Tu si můžete změnit na prvním listě otevřeného souboru, pojmenovaném Výpočet. Dle návodu si zadáte rozměry sloupců a řádků a velikost tisku bude dopočítána automaticky. Pak si upravený soubor můžete donést do některého reprografického studia a za poplatek vám kalendář profesionálně vytisknou.

 

(Jako ve škole) Průměr: 2,56 | Hodnotilo: 9
 

Komentáře

user avatar Michal Kala
Odpovědět
Šablona kalendáře na rok 2010
8. 12. 2009, 07:57:47
eqrf

Odpovědět

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
EDU Trainings
redakce OpenOffice.cz

redakce OpenOffice.cz

redaktoři OpenOffice.cz

 

Public Relations

IPv4 zastarává, i tak si však zaslouží kvalitní zabezpečení

Znáte souvislost mezi doménami a typickými IP adresami? Není od věci si uvědomit, že zatímco domény jsou určeny pro zjednodušení hledání webové stránky na internetu, IP adresy slouží primárně pro výpočetní techniku, konkrétně pro přesné vyhledání konkrétního serveru nebo počítače.

Pokračování ...


AIMTEC
 
 
woo jaw demo hz