602Office 2

Společnost Software 602 vydala novou verzi kancelářského balíku 602Office 2, který je založený na OpenOffice.org 2.0. Navíc v sobě integruje databázový systém, sadu šablon právních dokumentů a galerii obrázků a fotografií pro použití v kancelářském balíku...  

Společnost Software 602 vydala novou verzi kancelářského balíku 602Office 2, který je založený na OpenOffice.org 2.0. Navíc v sobě integruje databázový systém, sadu šablon právních dokumentů a galerii obrázků a fotografií pro použití v kancelářském balíku... Více informací naleznete na stránkách produktu.

Komentáře

user avatar Mark
Odpovědět
Propagacni stranky OOo
8. 11. 2005, 14:08:49
Vzkaz marketingovemu projektu: TAKHLE maji vypadat propagacni stranky. A mimochodem vsimete si jak vyresili Ten Problem se screenshoty :-).
user avatar Anonymní
Odpovědět
Jaký problém se
9. 11. 2005, 07:45:55
Jaký problém se screenshoty? Nebo myslíte http://www.openoffice.cz/features ? Je pravda, že tam to moc propagačně nevypadá.
Správci webu: prosím nastavte na té stránce okraje (margin, padding), ať to není takové namaštěné na sobě. Také se mi zdá, že na to, jak dlouho je na světe verze 2, by ta stránka mohla být zaktualizovaná. Je tam pořád OpenOffice.org 1.1. Vždyť jste přece připravovali propagační web a čekali jste, až bude dvojka vydaná.
user avatar Christof
Odpovědět
V marketingovem mailing
9. 11. 2005, 09:34:35
V marketingovem mailing listu se probiralo, jestli maji byt screenshoty udelane ve Windows XP nebo nemusi.

Propagacni web nejak zapadl, snad se ted ozivi, kdyz vysla verze 2.

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
EDU Trainings
redakce OpenOffice.cz

redakce OpenOffice.cz

redaktoři OpenOffice.cz

 

Public Relations

IPv4 zastarává, i tak si však zaslouží kvalitní zabezpečení

Znáte souvislost mezi doménami a typickými IP adresami? Není od věci si uvědomit, že zatímco domény jsou určeny pro zjednodušení hledání webové stránky na internetu, IP adresy slouží primárně pro výpočetní techniku, konkrétně pro přesné vyhledání konkrétního serveru nebo počítače.

Pokračování ...


LinuxEXPRES (news 300px)
 
 
woo jaw demo hz