Společnost Google koupila QuickOffice

novinky.png Známá společnost Google koupila kancelářský balík aplikací pro mobilní zařízení – QuickOffice.  

Kancelářská aplikace pro mobilní zařízení

„S potěšením oznamujeme, že jsme koupili QuickOffice. Spotřebitelé, podniky a školy dnes používají Aplikace Google k práci odkudkoliv, s kýmkoliv a na jakémkoliv zařízení. QuickOffice má dobrou pověst v oblasti zpřístupňování bezešvé interoperability s populárními formáty souborů - a my budeme pracovat na tom, abychom tuto kvalitní technologii začlenili do Aplikací Google.“ Říká ve svém oficiálním prohlášení společnost Google.

„QuickOffice má silnou základnu uživatelů a my se těšíme na to, že ji budeme podporovat, zatímco budeme pracovat na ještě pohodlnějším, intuitivnějším a více integrovaném uživatelském prostředí. Těší nás, že můžeme v Googlu přivítat tým QuickOffice a také jejich uživatele.“ napsal Alan Waren, technický ředitel Google.

Co je to QuickOffice

QuickOffice je kancelářský software určený pro mobilní zařízení. Jde např. o chytré telefony, tablety apod. K dispozici je pro operační systémy Android, iOS, Symbian atd. - jejich výčet je velmi rozsáhlý. Tento kancelářský balík obsahuje moduly pro úpravu textů, tabulek, fomulářů, souborů PDF, prezentací a dalších. Nutno dodat, že program je placený a využívá ho na 300 milionů lidí.

(Jako ve škole)
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Irena Šafářová

Irena Šafářová

Irena Šafářová

 
 
 
woo jaw demo hz