Karty rychlé nápovědy hotovy

Karty rychlé nápovědy začínajícím uživatelům kancelářského balíku OpenOffice.org umožní orientaci v neznámých nabídkách, popisech, ikonách, apod.  

Je snaha, aby Karty byly srozumitelné, pochopitelné a dobře se v nich orientovalo. Začínající uživatel by neměl mít problémy si v OpenOffice.org vytvořit rychle nějaký dokument.

Jsou vytvořeny: Karta rychlé nápovědy - Calc, Karta rychlé nápovědy - Draw, Karta rychlé nápovědy - Impress a Karta rychlé nápovědy - Writer. Je také možné si stáhnout všechny Karty rychlé nápovědy najednou v souboru *.zip. Po kliknutí na odkaz si soubor stáhnete do vašeho počítače.

Karty jsou teprve první vlaštovkou a lze na nich ještě pracovat a zlepšovat je. Nebudou určitě vyhovovat naprosto všem lidem. Kdyby vyhovovaly velké většině, byl by to úspěch.

Vaše konstruktivní připomínky jsou vítány a Karty se tak mohou ještě změnit k lepšímu.

 

(Jako ve škole) Průměr: 1,00 | Hodnotilo: 8
 

Komentáře

user avatar zvedavec
Odpovědět
Karty rychlé nápovědy hotovy
23. 09. 2009, 14:38:11
Nevim, jestli je to "udrzbou", co dnes byla, ale nezobrazi se mi ani varianta zip ani jednotlive karty.
user avatar redakce OpenOffice.cz
Odpovědět
Re:Karty rychlé nápovědy hotovy
23. 09. 2009, 16:19:20
Ano, je to tím, pracujeme na nápravě.

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
EDU Trainings
redakce OpenOffice.cz

redakce OpenOffice.cz

redaktoři OpenOffice.cz

 

Public Relations

IPv4 zastarává, i tak si však zaslouží kvalitní zabezpečení

Znáte souvislost mezi doménami a typickými IP adresami? Není od věci si uvědomit, že zatímco domény jsou určeny pro zjednodušení hledání webové stránky na internetu, IP adresy slouží primárně pro výpočetní techniku, konkrétně pro přesné vyhledání konkrétního serveru nebo počítače.

Pokračování ...


AIMTEC
SAM v kostce 2019
 
 
woo jaw demo hz