KOffice 1.5 beta

Na konci ledna vyšla první betaverze KOffice 1.5 , mezi hlavní novinky patří nativní podpora OpenDocument. Podle seznamu změn se zdá, že bylo opraveno dost chyb v kompatibilitě.  

Na konci ledna vyšla první betaverze KOffice 1.5, mezi hlavní novinky patří nativní podpora OpenDocument. Podle seznamu změn se zdá, že bylo opraveno dost chyb v kompatibilitě. Máte zkušenosti s kompatibilitou OpenDocument mezi KOffice a OpenOffice.org? Podělte se o ně v diskusi.

Komentáře

user avatar Juraj Václavík
Odpovědět
KOffice - první dojmy
7. 02. 2006, 10:00:42
Vidím to nadějně, že KOffice konečně vyrůstá z dětských plenek. Ač 1.4.90 je beta, tak žádné pády. Zatím jsem zkoušel hlavně KSpread. Jsou tam evidentní problémy - velice póóómalé ukládání a také zaplňování tabulek nulami (namísto nechávání prázdných polí), jinak je až neuvěřitelně svižný (připomíná mi to časy blahé paměti QuattroPro v.2 pro DOS, jen by bylo ještě velice vhodné doplnit matematický aparát na takovou úroveň).

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
redakce OpenOffice.cz

redakce OpenOffice.cz

redaktoři OpenOffice.cz

 
 
 
woo jaw demo hz