Linux dostupný pro každého!

Společnost QCM, s.r.o. si vás, všechny příznivce Linuxu, dovoluje pozvat na INVEX 2005. Rádi vás uvítáme na brněnském výstavišti ve dnech 24.-27.10.2005, v pavilonu V na stánku číslo 57.  

Představíme vám novinku LINUX BUSINESS SERVER, univerzální produkt pro serverové řešení s instalační a roční servisní podporou. Všem zájemcům poskytneme informace o aktuální linuxové distribuci MANDRIVA LINUX 2006.

Přímo na expozici si můžete také zakoupit (za výhodné ceny) celý ročník námi vydávaného měsíčníku LinuxEXPRES, a to i zpětně, včetně jednotlivých historických čísel. Právě před rokem, na loňském INVEXu, jsme uvedli na mediální trh "nulté" číslo našeho časopisu LinuxEXPRES.

Společnost QCM, s.r.o., se také aktivně účastní v rámci výstavy pořádané odborné konference Linux Hall s podtitulem Open source jako efektivní řešení. Právě v tomto duchu bude koncipováno vystoupení Davida Horkého na téma: "Přechod na Linux ve výrobním podniku." V přednášce bude prezentováno úspěšné nasazení Linuxu ve VOKD a.s.

Při návštěvě stánku se můžete zúčastnit soutěže o celoroční předplatné časopisu LinuxEXPRES nebo krabici oblíbené linuxové distribuce Mandriva Linux 2006 CZ.

Kontaktní osoba pro další informace
Milan Woff, obchodní ředitel QCM, s.r.o.
milan.woff@qcm_cz
tel.: +420 538 702 700

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
EDU Trainings
redakce OpenOffice.cz

redakce OpenOffice.cz

redaktoři OpenOffice.cz

 

Public Relations

IPv4 zastarává, i tak si však zaslouží kvalitní zabezpečení

Znáte souvislost mezi doménami a typickými IP adresami? Není od věci si uvědomit, že zatímco domény jsou určeny pro zjednodušení hledání webové stránky na internetu, IP adresy slouží primárně pro výpočetní techniku, konkrétně pro přesné vyhledání konkrétního serveru nebo počítače.

Pokračování ...


IT Systems - předplatné
SAM v kostce 2019
 
 
woo jaw demo hz