Linux dostupný pro každého!

Společnost QCM, s.r.o. si vás, všechny příznivce Linuxu, dovoluje pozvat na INVEX 2005. Rádi vás uvítáme na brněnském výstavišti ve dnech 24.-27.10.2005, v pavilonu V na stánku číslo 57.  

Představíme vám novinku LINUX BUSINESS SERVER, univerzální produkt pro serverové řešení s instalační a roční servisní podporou. Všem zájemcům poskytneme informace o aktuální linuxové distribuci MANDRIVA LINUX 2006.

Přímo na expozici si můžete také zakoupit (za výhodné ceny) celý ročník námi vydávaného měsíčníku LinuxEXPRES, a to i zpětně, včetně jednotlivých historických čísel. Právě před rokem, na loňském INVEXu, jsme uvedli na mediální trh "nulté" číslo našeho časopisu LinuxEXPRES.

Společnost QCM, s.r.o., se také aktivně účastní v rámci výstavy pořádané odborné konference Linux Hall s podtitulem Open source jako efektivní řešení. Právě v tomto duchu bude koncipováno vystoupení Davida Horkého na téma: "Přechod na Linux ve výrobním podniku." V přednášce bude prezentováno úspěšné nasazení Linuxu ve VOKD a.s.

Při návštěvě stánku se můžete zúčastnit soutěže o celoroční předplatné časopisu LinuxEXPRES nebo krabici oblíbené linuxové distribuce Mandriva Linux 2006 CZ.

Kontaktní osoba pro další informace
Milan Woff, obchodní ředitel QCM, s.r.o.
milan.woff@qcm_cz
tel.: +420 538 702 700

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
 
 
woo jaw demo hz