OpenOffice.org Konference 2009

Přípravy letošní OOo Konference, nebo jinak OOoConu, jsou v plném proudu. Komunita již před pár měsíci zvolila místo pořádání konference, smluvila agenturu nápomocnou s organizací a nyní probíhá nábor řečníků z řad zájemců.  

Ze všech měst, navržených pro konání konference, se nakonec vybíralo mezi maďarskou Budapeští a italským Orvietem. Vítězem nakonec byla obě města, proto se OOoCon 2009 bude odehrávat v Itálii a v roce 2010 v Maďarsku. Orvieto, vzdálené necelých 100 Km od Říma, je snadno dostupné jak letadlem, tak vlakem nebo po silnici. Město samotné je centrem umění, vzdělání a v pořádaní konferencí má téměř tradici.

Datum pořádání konference je stanoveno na 3. až 6. listopadu 2009. Tým kolem OOoConu momentálně zpracovává přihlášky potenciálních řečníků. Pokud jste členem komunity a nějakým záhadným způsobem vám to - i přes váš zájem přednášet na OOoConu - uteklo, můžete se stále ještě přihlásit.

(Jako ve škole)
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Migilenik

Migilenik

 

Public Relations

Jak si zabezpečit servery?

DNSSECPokud chce moderní člověk plně využívat to, co mu virtuální svět internetu nabízí, musí se stále více orientovat na bezpečnost. Musí činit kroky, jež ho ochrání před riziky, jež se právě na této síti skrývají a dnes a denně uživatele ohrožují.

Pokračování ...


Nepodařilo se připojit k serveru.
 
 
woo jaw demo hz