OpenOffice.org Konference 2009

Přípravy letošní OOo Konference, nebo jinak OOoConu, jsou v plném proudu. Komunita již před pár měsíci zvolila místo pořádání konference, smluvila agenturu nápomocnou s organizací a nyní probíhá nábor řečníků z řad zájemců.  

Ze všech měst, navržených pro konání konference, se nakonec vybíralo mezi maďarskou Budapeští a italským Orvietem. Vítězem nakonec byla obě města, proto se OOoCon 2009 bude odehrávat v Itálii a v roce 2010 v Maďarsku. Orvieto, vzdálené necelých 100 Km od Říma, je snadno dostupné jak letadlem, tak vlakem nebo po silnici. Město samotné je centrem umění, vzdělání a v pořádaní konferencí má téměř tradici.

Datum pořádání konference je stanoveno na 3. až 6. listopadu 2009. Tým kolem OOoConu momentálně zpracovává přihlášky potenciálních řečníků. Pokud jste členem komunity a nějakým záhadným způsobem vám to - i přes váš zájem přednášet na OOoConu - uteklo, můžete se stále ještě přihlásit.

(Jako ve škole)
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
EDU Trainings
Migilenik

Migilenik

 

Public Relations

IPv4 zastarává, i tak si však zaslouží kvalitní zabezpečení

Znáte souvislost mezi doménami a typickými IP adresami? Není od věci si uvědomit, že zatímco domény jsou určeny pro zjednodušení hledání webové stránky na internetu, IP adresy slouží primárně pro výpočetní techniku, konkrétně pro přesné vyhledání konkrétního serveru nebo počítače.

Pokračování ...


AIMTEC
SAM v kostce 2019
 
 
woo jaw demo hz