OpenOffice.org Konference 2009

Přípravy letošní OOo Konference, nebo jinak OOoConu, jsou v plném proudu. Komunita již před pár měsíci zvolila místo pořádání konference, smluvila agenturu nápomocnou s organizací a nyní probíhá nábor řečníků z řad zájemců.  

Ze všech měst, navržených pro konání konference, se nakonec vybíralo mezi maďarskou Budapeští a italským Orvietem. Vítězem nakonec byla obě města, proto se OOoCon 2009 bude odehrávat v Itálii a v roce 2010 v Maďarsku. Orvieto, vzdálené necelých 100 Km od Říma, je snadno dostupné jak letadlem, tak vlakem nebo po silnici. Město samotné je centrem umění, vzdělání a v pořádaní konferencí má téměř tradici.

Datum pořádání konference je stanoveno na 3. až 6. listopadu 2009. Tým kolem OOoConu momentálně zpracovává přihlášky potenciálních řečníků. Pokud jste členem komunity a nějakým záhadným způsobem vám to - i přes váš zájem přednášet na OOoConu - uteklo, můžete se stále ještě přihlásit.

(Jako ve škole)
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
 
 
woo jaw demo hz