Podporujeme vývoj doplňků pro OpenOffice.org – přidejte se!

Jsou pro vás užitečné naše doplňky do OpenOffice.org? Hojně je používáte?  

Určitě jsou pro vás užitečná naše rozšíření do OpenOffice.org. Líbí se vám nedávno vydaná  Kniha Makrá v OpenOffice.org? Liberix, o. p. s. finančně podporuje vývoj rozšíření a vy – naši čtenáři – z nich máte užitek. Kancelářský balík OpenOffice.org mohou legálně využívat milióny lidí, a aby mohl být stále kvalitnější, potřebuje vývojáře. Aby mohl vývoj pokračovat, stačí i malá částka na transparentní účet. Jeho momentální stav můžete zjistit sami. Zatím přišel jeden dar, za který odesilateli velmi děkujeme. Peníze pošleme na konci měsíce autorovi doplňků.

Děkujeme všem za finanční dary. Velmi si jich vážíme.

(Jako ve škole) Průměr: 1.00 | Hodnotilo: 1
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
redakce OpenOffice.cz

redakce OpenOffice.cz

redaktoři OpenOffice.cz

 

Public Relations

22 Nabídka sportovních sázek

22betBookmaker, který od roku 2017 směřuje svou nabídku ke klientům z České republiky, si získává stále větší oblibu, a to nejen díky velmi vysokým sazbám a obrovské rozmanitosti oborů a akcí, které zahrnují sázení, ale také stránky s aktuálními novinkami, informacemi o událostech a dokonce o sekci podcastů.

Pokračování ...


 
 
woo jaw demo hz