Podporujeme vývoj doplňků pro OpenOffice.org – přidejte se!

Jsou pro vás užitečné naše doplňky do OpenOffice.org? Hojně je používáte?  

Určitě jsou pro vás užitečná naše rozšíření do OpenOffice.org. Líbí se vám nedávno vydaná  Kniha Makrá v OpenOffice.org? Liberix, o. p. s. finančně podporuje vývoj rozšíření a vy – naši čtenáři – z nich máte užitek. Kancelářský balík OpenOffice.org mohou legálně využívat milióny lidí, a aby mohl být stále kvalitnější, potřebuje vývojáře. Aby mohl vývoj pokračovat, stačí i malá částka na transparentní účet. Jeho momentální stav můžete zjistit sami. Zatím přišel jeden dar, za který odesilateli velmi děkujeme. Peníze pošleme na konci měsíce autorovi doplňků.

Děkujeme všem za finanční dary. Velmi si jich vážíme.

(Jako ve škole) Průměr: 1.00 | Hodnotilo: 1
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
redakce OpenOffice.cz

redakce OpenOffice.cz

redaktoři OpenOffice.cz

 

Public Relations

SOS Security Week - interaktivní webináře

SophosOblíbený Security SOS Week je zpátky! … na přelomu června a července proběhne další ze série Security SOS Week, která vám pomůže zjistit, jak efektivně ochráníte vaši IT infrastrukturu před hackery a že malware je zpět v plné síle a i bezpečnost vašeho soukromí má dvě strany jako mince.

Pokračování ...


SOLIDWORKS

Public Relations

Jak si zabezpečit servery?

DNSSECPokud chce moderní člověk plně využívat to, co mu virtuální svět internetu nabízí, musí se stále více orientovat na bezpečnost. Musí činit kroky, jež ho ochrání před riziky, jež se právě na této síti skrývají a dnes a denně uživatele ohrožují.

Pokračování ...


 
 
woo jaw demo hz