Překlad stránek o vlastnostech LibreOffice do češtiny je hotov – chcete nám s kontrolou textu pomoci?

AKTUALIZACE: JIŽ HOTOVO, DĚKUJEME. LibreOffice má svou oficiální webovou stránku, která je ovšem anglicky. Naši spolupracovníci jednu její část přeložili a teď bychom byli velmi rádi, kdybyste nám pomohli s kontrolou a opravou hrubého textu.  

V posledních měsících se objevil další klon kancelářského balíku – LibreOffice. Vznikla webová stránka, která upozorňuje na jeho vlastnosti. Protože je v angličtině, lidé z neziskové společnosti Liberix, o. p. s. se rozhodli, že ji pro uživatele přeloží a později uveřejní na české verzi anglické webové stránky o LibreOffice.

Hrubý překlad webové stránky o vlastnostech LibreOffice je hotov a je uložen na naší wiki. Byli bychom velmi rádi, kdyby se našlo pár nadšenců, kteří by text pročetli a upravili ho do publikovatelné podoby. Na wiki uvidíte odkaz na originální web a pod ním je nejen hlavní text, ale i odkazy na další hrubé překlady, které potřebují vaši kontrolu. Opravy můžete provádět přímo na wiki. Není tedy nutné si text někam kopírovat.

České stránky o LibreOffice bychom chtěli zveřejnit co nejdříve, proto bychom velmi rádi, kdyby kontrola z vaší strany byla ukončena co nejdříve. Ceníme si času a vaší ochoty pomoci dobré myšlence. Věříme, že se najde mnoho lidí, kteří nám pomohou.

(Jako ve škole) Průměr: 1,00 | Hodnotilo: 2
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
EDU Trainings
redakce OpenOffice.cz

redakce OpenOffice.cz

redaktoři OpenOffice.cz

 

Public Relations

IPv4 zastarává, i tak si však zaslouží kvalitní zabezpečení

Znáte souvislost mezi doménami a typickými IP adresami? Není od věci si uvědomit, že zatímco domény jsou určeny pro zjednodušení hledání webové stránky na internetu, IP adresy slouží primárně pro výpočetní techniku, konkrétně pro přesné vyhledání konkrétního serveru nebo počítače.

Pokračování ...


AIMTEC
SAM v kostce 2019
 
 
woo jaw demo hz