Překlad stránek o vlastnostech LibreOffice do češtiny je hotov – chcete nám s kontrolou textu pomoci?

AKTUALIZACE: JIŽ HOTOVO, DĚKUJEME. LibreOffice má svou oficiální webovou stránku, která je ovšem anglicky. Naši spolupracovníci jednu její část přeložili a teď bychom byli velmi rádi, kdybyste nám pomohli s kontrolou a opravou hrubého textu.  

V posledních měsících se objevil další klon kancelářského balíku – LibreOffice. Vznikla webová stránka, která upozorňuje na jeho vlastnosti. Protože je v angličtině, lidé z neziskové společnosti Liberix, o. p. s. se rozhodli, že ji pro uživatele přeloží a později uveřejní na české verzi anglické webové stránky o LibreOffice.

Hrubý překlad webové stránky o vlastnostech LibreOffice je hotov a je uložen na naší wiki. Byli bychom velmi rádi, kdyby se našlo pár nadšenců, kteří by text pročetli a upravili ho do publikovatelné podoby. Na wiki uvidíte odkaz na originální web a pod ním je nejen hlavní text, ale i odkazy na další hrubé překlady, které potřebují vaši kontrolu. Opravy můžete provádět přímo na wiki. Není tedy nutné si text někam kopírovat.

České stránky o LibreOffice bychom chtěli zveřejnit co nejdříve, proto bychom velmi rádi, kdyby kontrola z vaší strany byla ukončena co nejdříve. Ceníme si času a vaší ochoty pomoci dobré myšlence. Věříme, že se najde mnoho lidí, kteří nám pomohou.

(Jako ve škole) Průměr: 1.00 | Hodnotilo: 2
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
redakce OpenOffice.cz

redakce OpenOffice.cz

redaktoři OpenOffice.cz

 
 
 
woo jaw demo hz