Srovnání kancelářských balíků LibreOffice, OpenOffice.org a Microsoft Office

Jaké jsou rozdíly mezi nejpoužívanějšími kancelářskými balíky? Je možné některý z nich ohodnotit jako lepší než ty ostatní?  

Rozdílů mezi kancelářskými balíky LibreOffice, OpenOffice.org a Microsoft Office by se jistě našlo mnoho. Je ale možné říci, že některý z nich je lepší a použitelnější než ten druhý? To se můžete dozvědět v článku s názvem Srovnání LibreOffice, OpenOffice.org a Microsoft Office, který vyšel na portálu LinuxEXPRES.

Srovnání vlastností kancelářských balíků

Článek se nejprve věnuje historii a pak plynule navazuje na vlastnosti jednotlivých balíků a sází je do přehledných tabulek. Čtenář si je tak má možnost vyhledat a porovnat s těmi ostatními. Jde např. o licenci, operační systémy, jazyky, paměťovou náročnost, formáty apod.

Na závěr si můžete přečíst seznam všech, kteří přispěli finančním darem na napsání a vydání tohoto článku. A na úplný závěr je v článku i podrobnější, číslovaný, seznam s vysvětlivkami k tabulkám - která vlastnost se porovnávala, proč, a za jakých okolností.

(Jako ve škole) Průměr: 1.00 | Hodnotilo: 3
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
redakce OpenOffice.cz

redakce OpenOffice.cz

redaktoři OpenOffice.cz

 

Public Relations

SOS Security Week - interaktivní webináře

SophosOblíbený Security SOS Week je zpátky! … na přelomu června a července proběhne další ze série Security SOS Week, která vám pomůže zjistit, jak efektivně ochráníte vaši IT infrastrukturu před hackery a že malware je zpět v plné síle a i bezpečnost vašeho soukromí má dvě strany jako mince.

Pokračování ...


IT Systems - předplatné

Public Relations

Jak si zabezpečit servery?

DNSSECPokud chce moderní člověk plně využívat to, co mu virtuální svět internetu nabízí, musí se stále více orientovat na bezpečnost. Musí činit kroky, jež ho ochrání před riziky, jež se právě na této síti skrývají a dnes a denně uživatele ohrožují.

Pokračování ...


 
 
woo jaw demo hz