S Calcem nahrajete i video

OO.png Modul Calc z OpenOffice.org (potažmo z LibreOffice) se převážnou většinou času používá na výpočty. Ale Joe Penna se rozhodl, že pomocí něj natočí videoklip...  

Na webu YouTube.com je Calc představen v nezvyklé roli – jako základ pro natočení videoklipu. Vytvořil ho Joe Penna, který je ale spíše známý pod přezdívkou MysteryGuitarMan. Samozřejmě, že na videoklipu nepracoval sám, ale s týmem lidí. Webová stránka Engadget prozrazuje, že videoklip byl vytvořen i s pomocí programu na efekty: Adobe After Effects. V Calcu pak pokračoval tým lidí vytvořením 730 snímků – ručně. Vzali si také na pomoc Excel od Microsoftu. Na videu je přesto vidět, že všechny snímky jsou natočeny v modulu Calc z Openoffice.org.

(Jako ve škole) Průměr: 1.00 | Hodnotilo: 3
 

Komentáře

user avatar Daniel Sedláček
Odpovědět
S Calcem nahrajete i video
22. 08. 2012, 18:46:18
Je téměř neuvěřitelné, co všechno lze udělat. Radši si ani nepředstavuji, že bych něco podobného zkoušel


;o)
user avatar IrenaS
Odpovědět
Re:S Calcem nahrajete i video
23. 08. 2012, 15:38:18
Taky bych podobný videoklip nechtěla vytvářet. Ale musím smeknout klobouk (který nemám) před tvůrci a jejich nápadem a realizací.
---
Irena Šafářová
redakce

Odpovědět

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Irena Šafářová

Irena Šafářová

Irena Šafářová

 

Public Relations

Jak si zabezpečit servery?

DNSSECPokud chce moderní člověk plně využívat to, co mu virtuální svět internetu nabízí, musí se stále více orientovat na bezpečnost. Musí činit kroky, jež ho ochrání před riziky, jež se právě na této síti skrývají a dnes a denně uživatele ohrožují.

Pokračování ...


 
 
woo jaw demo hz