S Calcem nahrajete i video

OO.png Modul Calc z OpenOffice.org (potažmo z LibreOffice) se převážnou většinou času používá na výpočty. Ale Joe Penna se rozhodl, že pomocí něj natočí videoklip...  

Na webu YouTube.com je Calc představen v nezvyklé roli – jako základ pro natočení videoklipu. Vytvořil ho Joe Penna, který je ale spíše známý pod přezdívkou MysteryGuitarMan. Samozřejmě, že na videoklipu nepracoval sám, ale s týmem lidí. Webová stránka Engadget prozrazuje, že videoklip byl vytvořen i s pomocí programu na efekty: Adobe After Effects. V Calcu pak pokračoval tým lidí vytvořením 730 snímků – ručně. Vzali si také na pomoc Excel od Microsoftu. Na videu je přesto vidět, že všechny snímky jsou natočeny v modulu Calc z Openoffice.org.

(Jako ve škole) Průměr: 1,00 | Hodnotilo: 3
 

Komentáře

user avatar Daniel Sedláček
Odpovědět
S Calcem nahrajete i video
22. 08. 2012, 18:46:18
Je téměř neuvěřitelné, co všechno lze udělat. Radši si ani nepředstavuji, že bych něco podobného zkoušel


;o)
user avatar IrenaS
Odpovědět
Re:S Calcem nahrajete i video
23. 08. 2012, 15:38:18
Taky bych podobný videoklip nechtěla vytvářet. Ale musím smeknout klobouk (který nemám) před tvůrci a jejich nápadem a realizací.
---
Irena Šafářová
redakce

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
EDU Trainings
Irena Šafářová

Irena Šafářová

Irena Šafářová

 

Public Relations

IPv4 zastarává, i tak si však zaslouží kvalitní zabezpečení

Znáte souvislost mezi doménami a typickými IP adresami? Není od věci si uvědomit, že zatímco domény jsou určeny pro zjednodušení hledání webové stránky na internetu, IP adresy slouží primárně pro výpočetní techniku, konkrétně pro přesné vyhledání konkrétního serveru nebo počítače.

Pokračování ...


IT Systems - předplatné
 
 
woo jaw demo hz