Pozvánka na Open Workshop Olomouc 2008

Liberix připravil pro všechny zájemce o záležitosti svobodného softwaru další ročník konference Open Workshop Olomouc. Akce se uskuteční za podpory Katedry informatiky Univerzity Palackého a statutárního města Olomouc v sobotu 22. listopadu. Tentokrát jsme změnili místo jejího konání, když jsme využili nabídky prostor katedry informatiky v budově na Tomkově ulici v Olomouci-Hejčíně.  

V průběhu akce vám představí zástupci RedHatu novinky v komunitní distribuci Fedora 10, předseda sdružení Ubuntu zase novinky v této distribuci, IT pracovníci firmy Baťa seznámí návštěvníky s výhodami nasazení svobodného softwaru ve firmě a pan Wagner z Googlu popovídá o jejich open source řešeních pro uživatele internetu. Odpoledne se ve druhém přednáškovém sále uskuteční specializovaný blok přednášek o open source řešeních pro zrakově postižené uživatele.

Na Open Workshop Olomouc je tedy letos připraveno opravdu dost věcí, které stojí za shlédnutí a pozornost. Průběžně doplňovaný program přednášek a další podrobnosti o konferenci najdete na http://owo.liberix.cz, informace o pořadateli akce potom na http://www.liberix.cz. Těšíme se na shledanou s vámi v Olomouci.

Bohdan Milar
Liberix, o.p.s.

(Jako ve škole) Průměr: 1.00 | Hodnotilo: 1
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
redakce OpenOffice.cz

redakce OpenOffice.cz

redaktoři OpenOffice.cz

 
 
 
woo jaw demo hz