ČNI a Office Open XML

Český normalizační institut (zástupce ČR v organizaci ISO) otevřel veřejnou diskusi , do které může kdokoliv psát připomínky ke schvalování Office Open XML jako standardu ISO, v této fázi sbírají členské organizace připomínky technického rázu.  

Český normalizační institut (zástupce ČR v organizaci ISO) otevřel veřejnou diskusi, do které může kdokoliv psát připomínky ke schvalování Office Open XML jako standardu ISO, v této fázi sbírají členské organizace připomínky technického rázu. Podrobnosti o průběhu připomínkování najdete v úvodním příspěvku Jiřího Koska. ČNI také pořádá workshop na téma OpenXML a ODF, na kterém vystoupí zástupci Microsoftu (za OpenXML) a IBM (za ODF). Workshop se koná 18. 5. a je veřejně přístupný.

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
redakce OpenOffice.cz

redakce OpenOffice.cz

redaktoři OpenOffice.cz

 

Public Relations

SOS Security Week - interaktivní webináře

SophosOblíbený Security SOS Week je zpátky! … na přelomu června a července proběhne další ze série Security SOS Week, která vám pomůže zjistit, jak efektivně ochráníte vaši IT infrastrukturu před hackery a že malware je zpět v plné síle a i bezpečnost vašeho soukromí má dvě strany jako mince.

Pokračování ...


SOLIDWORKS

Public Relations

Jak si zabezpečit servery?

DNSSECPokud chce moderní člověk plně využívat to, co mu virtuální svět internetu nabízí, musí se stále více orientovat na bezpečnost. Musí činit kroky, jež ho ochrání před riziky, jež se právě na této síti skrývají a dnes a denně uživatele ohrožují.

Pokračování ...


 
 
woo jaw demo hz