Florian Effenberger přerušuje své působení na pozici vedoucího marketingového týmu

Florian Effenberger, který byl dlouhou dobu vedoucím mezinárodního marketingového týmu OpenOffice.org, oznámil, že se vzdává výkonu funkce.  

Effenberger je jednou z hlavních osobností, které stojí za nově vzniklou The Document Foundation. Tato nezisková organizace má zájem vytvářet a podporovat komunitní verzi OpenOffice.org, která je dnes známá jako LibreOffice (jméno se v budoucnu možná změní, usiluje se o značku "OpenOffice.org").

Své odstoupení odůvodňuje střetem zájmů - přestává plnit úkoly, které od něj očekávají lidé z OpenOffice.org, a začíná se angažovat u de facto konkurenčního LibreOffice. Aby předešel konfliktům, bude pracovat pouze pro Document Foundation a marketingové aktivity předává kolegovi Peterovi Jungemu, dosavadnímu zástupci. Effenberger očekává, že se situace vyřeší s vydáním OpenOffice.org 3.3.

Čtěte článek na LinuxEXPRESu: Otázky a odpovědi: Dění kolem kancelářských balíků OpenOffice.org, Go-OO a LibreOffice

(Jako ve škole)
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
EDU Trainings
redakce OpenOffice.cz

redakce OpenOffice.cz

redaktoři OpenOffice.cz

 

Public Relations

IPv4 zastarává, i tak si však zaslouží kvalitní zabezpečení

Znáte souvislost mezi doménami a typickými IP adresami? Není od věci si uvědomit, že zatímco domény jsou určeny pro zjednodušení hledání webové stránky na internetu, IP adresy slouží primárně pro výpočetní techniku, konkrétně pro přesné vyhledání konkrétního serveru nebo počítače.

Pokračování ...


IT Systems - předplatné
 
 
woo jaw demo hz