Vyšlo LibreOffice 3.6.1 a slibuje větší stabilitu

novinky.png Před pár dny vyšla další verze LibreOffice, tentokrát 3.6.1. Vývojáři zapracovali na lepší stabilitě.  

Necelý měsíc po uvedení LibreOffice 3.6.0 je tu další stabilnější verze 3.6.1. Na blogu The Document Foundation se dále píše o rychlém rozšiřování tohoto bezplatného kancelářského balíku a uvádí několik příkladů:

I na našem webu vyšlo pár zpráv o migraci mnohých evropských měst i regionů na open source, OpenOffice.org nebo LibreOffice např.:

Na vývoji LibreOffice pracuje více než pětset programátorů, vývojářů, testerů, překladatelů atd. Mají v plánu další přitažlivé funkce, kvalitu a stabilitu současné verze 3.6, ale budou pokračovat i ve starší 3.5. Chtějí tak zajistit stabilnější vydání pro konzervativnější uživatele.

Není od věci připomenout, že LibreOffice má také svou stránku šablon a doplňků stejně jako OpenOffice.org.

(Jako ve škole) Průměr: 1.00 | Hodnotilo: 2
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Irena Šafářová

Irena Šafářová

Irena Šafářová

 

Public Relations

Využíváte plně potenciál M365 a Microsoft Vivu?

Využíváte plně potenciál M365 a Microsoft Vivu?Představte si, že Microsoft 365 je nejen soupravou nástrojů, ale skutečným prostředkem pro transformaci vašeho podnikání. Jednou ze společností, která vás na této cestě jako obchodní partner může podpořit, je Crayon Czech Republic and Slovakia.

Pokračování ...


 
 
woo jaw demo hz