Vyhrajte knihu Mandriva Linux 2009 CZ

ikona_linux.png Připravili jsme pro čtenáře portálu Openoffice.cz soutěž - zodpovězte několik otázek a vyhrajte původní českou knihu Mandriva Linux 2009 CZ, jejíž součástí je legální operační systém pro 32bitové a 64bitové platformy.  

Mandriva Linux 2009 CZMandriva Linux 2009 CZ

Recenzi knihy si můžete přečíst například na portálu LinuxEXPRES: Kniha o Mandriva Linuxu 2009. Z recenze vyjímáme:

Kniha zabírá poměrně široké spektrum uživatelů, od naprostých začátečníků po mírně pokročilé. [...] Celkově ale jde o velice podařené dílo. Za nějakých 600 Kč dostanete knihu o 430 stránkách a 4 DVD (instalační a doplňkové pro 32- i 64bitovou architekturu). Pokud o Linuxu, KDE nebo Mandriva Linuxu nevíte vůbec nic, kniha je určena právě pro vás.

Další recenze vyšla na odborném portálu abclinuxu.cz, autor mmj. píše:

Ze všech kapitol čiší praktická zkušenost autorského týmu s reálnými problémy reálných uživatelů se zvláštním zřetelem na počítačem vůbec nezasažené lidi na jedné straně a uživatele přecházející z Windows na straně druhé. Těm jsou věnovány specifické kapitoly v závěru knihy, které nasazení Mandriva Linuxu dělá podstatně méně bolestivé. Celá kniha je protkána nejen zmiňovanými šedivými obdélníčky, ale i jinými částmi textu, ze kterých si čtenář hned, většinou přesně v pravou chvíli, odnáší důležitou informaci k danému problému. Není přitom textem nijak násilně tlačen dopředu. Mohu sám za sebe říci, že jakkoli jsem byl k úvodnímu doporučení na přečtení knihy od začátku do konce ještě před instalací Mandrivy skeptický, následných 400 stran textu můj názor změnilo a dávám autorovi za pravdu. Kdo má snahu se v Mandriva Linuxu usídlit, ten dle mého dokáže knihu skutečně přečíst od začátku do konce doslova jako beletrii [...]

Zodpovězte a vyhrajte

Tuto knihu můžete vyhrát: pokud správně zodpovíte několik otázek a budete vylosováni, je vaše. Otázky jsou jednoduché, záleží tedy na štěstí. A abychom vaši šanci na výhru zvýšili, druhou cenou je plyšový tučňák, oblíbený artikl internetového obchodu shop.qcm.cz. Soutěž začíná v pondělí 23.2. ve 12:00 a končí ve středu 4.3. ve 23:59 (čas se ukládá v okamžiku odeslání odpovědi, takže odpovědi mimo tento interval bude možné ihned vyřadit).

>> Odpovězte na otázky: Soutěžní formulář

Do slosování budou zařazeny e-mailové adresy, nikoliv jména. Každá adresa se může zúčastnit pouze jednou.

(Jako ve škole) Průměr: 1.00 | Hodnotilo: 6
 

Komentáře

user avatar Woodstock
Odpovědět
Vyhrajte knihu Mandriva Linux 2009 CZ
23. 02. 2009, 12:51:43
a nekončí to náhodou až 4. března? ;-)
user avatar redakce portálu
Odpovědět
Re:Vyhrajte knihu Mandriva Linux 2009 CZ
23. 02. 2009, 14:09:44
Samozřejmě. Opraveno, díky za upozornění. :-)

Odpovědět

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
redakce OpenOffice.cz

redakce OpenOffice.cz

redaktoři OpenOffice.cz

 

Public Relations

Jak si zabezpečit servery?

DNSSECPokud chce moderní člověk plně využívat to, co mu virtuální svět internetu nabízí, musí se stále více orientovat na bezpečnost. Musí činit kroky, jež ho ochrání před riziky, jež se právě na této síti skrývají a dnes a denně uživatele ohrožují.

Pokračování ...


 
 
woo jaw demo hz