Je dostupný kancelářský balík LibreOffice 3.3 beta3 pro openSUSE i ostatní operační systémy

Autoři balíčků LibreOffice 3.3 beta3 pro openSUSE oznamují, že jsou dostupné v rámci projektu LibreOffice:Unstable. My dodáváme, že je kancelářský balík ke stažení také pro všechny ostatní platformy.  

Balíčky jsou beta verze a tudíž mohou obsahovat závážné chyby. Produkt LibreOffice by se měl brzy objevit na Novell bugzilla. Do té doby autoři prosí: užívejte OpenOffice.org.

Mezi chyby patří například:

  • Neregistrování přípon po updatu balíčků OpenOffice_org-*. Provizorním řešením je přeinstalovat balíčky. Plánujeme odstranit registraci během instalace.
  • Nastavení uživatele je uloženo v ~/.libreoffice/3-suse.
  • Build SLED10 není prozatím dostupný. Shell wrappery jsou stále ooffice, oowriter, …

Další build by měl být dostupný zhruba za dva týdny. Zatím stále není jisté bude-li to další beta verze nebo první kandidát na vydání.

LibreOffice 3.3 beta 3 existuje také pro všechny ostatní operační systémy a můžete si jej stáhnout na stránce The Document Foundation ve 32 i 64 bitové verzi. Jen opět připomínáme, že všechny balíčky jsou beta verze, a proto obsahují mnoho chyb.

(Jako ve škole) Průměr: 3.50 | Hodnotilo: 2
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
 
 
woo jaw demo hz