Je dostupný kancelářský balík LibreOffice 3.3 beta3 pro openSUSE i ostatní operační systémy

Autoři balíčků LibreOffice 3.3 beta3 pro openSUSE oznamují, že jsou dostupné v rámci projektu LibreOffice:Unstable. My dodáváme, že je kancelářský balík ke stažení také pro všechny ostatní platformy.  

Balíčky jsou beta verze a tudíž mohou obsahovat závážné chyby. Produkt LibreOffice by se měl brzy objevit na Novell bugzilla. Do té doby autoři prosí: užívejte OpenOffice.org.

Mezi chyby patří například:

  • Neregistrování přípon po updatu balíčků OpenOffice_org-*. Provizorním řešením je přeinstalovat balíčky. Plánujeme odstranit registraci během instalace.
  • Nastavení uživatele je uloženo v ~/.libreoffice/3-suse.
  • Build SLED10 není prozatím dostupný. Shell wrappery jsou stále ooffice, oowriter, …

Další build by měl být dostupný zhruba za dva týdny. Zatím stále není jisté bude-li to další beta verze nebo první kandidát na vydání.

LibreOffice 3.3 beta 3 existuje také pro všechny ostatní operační systémy a můžete si jej stáhnout na stránce The Document Foundation ve 32 i 64 bitové verzi. Jen opět připomínáme, že všechny balíčky jsou beta verze, a proto obsahují mnoho chyb.

(Jako ve škole) Průměr: 3.50 | Hodnotilo: 2
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 

Public Relations

Využíváte plně potenciál M365 a Microsoft Vivu?

Využíváte plně potenciál M365 a Microsoft Vivu?Představte si, že Microsoft 365 je nejen soupravou nástrojů, ale skutečným prostředkem pro transformaci vašeho podnikání. Jednou ze společností, která vás na této cestě jako obchodní partner může podpořit, je Crayon Czech Republic and Slovakia.

Pokračování ...


 
 
woo jaw demo hz