Ondřej Dostál píše o Apache OpenOffice 4.0

Apache OpenOffice V magazínu SWMag.cz vyšel článek Ondřeje Dostála o kancelářském balíku Apache OpenOffice 4.0.  

V poslední době je věnována větší mediální pozornost kancelářskému balíku LibreOffice, u kterého se chystá verze 4.2 a probíhá v něm dynamický vývoj. Ovšem ani Apache OpenOffice nezůstává úplně zapomenut. Důkazem toho je i článek Ondřeje Dostála, který vyšel v magazínu SWMag.cz

Autor se v něm věnuje především novinkám, v čele s postranním panelem převzatým z IBM Lotus Symphony. Připomíná také konec podpory Microsoft Office 2003 a možnost přechodu právě na Apache OpenOffice.

(Jako ve škole) Průměr: 1.67 | Hodnotilo: 3
 

Komentáře

user avatar Petr Valach
Odpovědět
Ondřej Dostál píše o Apache OpenOffice 4.0
30. 11. 2013, 04:19:14
U podobně krátkých článků, které postihují velkou oblast, lze čekat určitou míru zjednodušení. Týká se to i uvedeného článku, na druhou stranu tam není uvedeno nic, co by nebyla pravda.

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Dlouholetý člen autorského týmu LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře a podniká v oblasti informačních technologií. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.

 
 
 
woo jaw demo hz