Ondřej Dostál píše o Apache OpenOffice 4.0

Apache OpenOffice V magazínu SWMag.cz vyšel článek Ondřeje Dostála o kancelářském balíku Apache OpenOffice 4.0.  

V poslední době je věnována větší mediální pozornost kancelářskému balíku LibreOffice, u kterého se chystá verze 4.2 a probíhá v něm dynamický vývoj. Ovšem ani Apache OpenOffice nezůstává úplně zapomenut. Důkazem toho je i článek Ondřeje Dostála, který vyšel v magazínu SWMag.cz

Autor se v něm věnuje především novinkám, v čele s postranním panelem převzatým z IBM Lotus Symphony. Připomíná také konec podpory Microsoft Office 2003 a možnost přechodu právě na Apache OpenOffice.

(Jako ve škole) Průměr: 1.67 | Hodnotilo: 3
 

Komentáře

user avatar Petr Valach
Odpovědět
Ondřej Dostál píše o Apache OpenOffice 4.0
30. 11. 2013, 04:19:14
U podobně krátkých článků, které postihují velkou oblast, lze čekat určitou míru zjednodušení. Týká se to i uvedeného článku, na druhou stranu tam není uvedeno nic, co by nebyla pravda.

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Dlouholetý člen autorského týmu LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře a podniká v oblasti informačních technologií. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.

 

Public Relations

Jak si zabezpečit servery?

DNSSECPokud chce moderní člověk plně využívat to, co mu virtuální svět internetu nabízí, musí se stále více orientovat na bezpečnost. Musí činit kroky, jež ho ochrání před riziky, jež se právě na této síti skrývají a dnes a denně uživatele ohrožují.

Pokračování ...


 
 
woo jaw demo hz