Tlačivá pre podnikateľov

Na portáli inet.sk začali vychádzať tlačivá pre podnikateľov. Postupne budú uvedené faktúry, príjmové a výdavkové pokladničné doklady a to ako v slovenskej, tak aj v českej jazykovej verzii.  

Upozorňujeme, že tlačivá, ktoré vychádzajú na inet.sk sú zverejňované v rámci seriálu o programovaní makier pre OpenOffice.org a preto, samozrejme, obsahujú makrá (ich zdrojové texty sú či budú uvedené v príslušnom článku). Z uvedeného dôvodu je pri otváraní týchto súborov potrebné schváliť spustenie makier. Spôsob, ako máte zabezpečené spúšťanie makier v dokumentoch si môžete skontrolovať a nastaviť cez menu Nástroje | Voľby | OpenOffice.org | Bezpečnosť – tlačidlo Zabezpečenie makier.
(Jako ve škole) Průměr: 1.00 | Hodnotilo: 1
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Július Pastierik

Július Pastierik

 

Public Relations

Jak si zabezpečit servery?

DNSSECPokud chce moderní člověk plně využívat to, co mu virtuální svět internetu nabízí, musí se stále více orientovat na bezpečnost. Musí činit kroky, jež ho ochrání před riziky, jež se právě na této síti skrývají a dnes a denně uživatele ohrožují.

Pokračování ...


 
 
woo jaw demo hz