Šablona výpočtu pro odvody ze zemědělského půdního fondu

doplnek.png Pan Petr Vobořil nám do redakce opět poslal (nyní aktualizovanou) šablonu, která se vztahuje k platným odvodům ze zemědělského půdního fondu a my mu za to děkujeme.  

Výpočet odvodů za odnětí půdy ze zemědělského půdního fondu se od začátku roku silně změnil. Pan Petr Vobořil si dal tu práci a vytvořil dokument, který výpočet výrazně ulehčuje. Byl tak laskav, že se s vámi chtěl podělit a poslal nám ho do redakce. Šablonu dokumentu v modulu Calc vám nabízíme ke stažení.

stahnout.png

List pro výpočet odvodů ze zemědělského půdního fondu List pro výpočet odvodů ze zemědělského půdního fondu

(Jako ve škole) Průměr: 1.29 | Hodnotilo: 14
 

Komentáře

user avatar Tomáš
Odpovědět
Šablona výpočtu pro odvody ze zemědělského půdního fondu
26. 02. 2016, 10:11:52
Dobrý den, šablona mi nejde otevřít v MS Excel. To je normální? Děkuji. T. Uher
user avatar Lukáš Jelínek
Odpovědět
Re:Šablona výpočtu pro odvody ze zemědělského půdního fondu
26. 02. 2016, 11:47:25
Dobrý den,
šablona je ve formátu OpenDocument a je primárně určena pro kancelářské balíky Apache OpenOffice a LibreOffice. Bohužel nepíšete, ve které verzi Excelu nejde otevřít, ale obecně platí, že před verzí 2007 Service Pack 2 formát OpenDocument vůbec podporován nebyl. V uvedené verzi byla jeho podpora zavedena, ale jen částečná, s dalšími verzemi pak byla vylepšována, stoprocentní však není dodnes. Proto tato šablona obecně nemusí jít v Excelu otevřít. Pokud tam s ní potřebujete pracovat, můžete si ji otevřít v OpenOffice nebo LibreOffice (oba balíky si můžete zdarma stáhnout a nainstalovat - odkazy na stažení jsou například v pravém sloupci dole), uložit jako Dokument Excel (*.xls) a pak ji otevřít v Excelu. Nelze ale zaručit, že bude vypadat a chovat se úplně přesně jako v OpenOffice/LibreOffice.

Odpovědět

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
redakce OpenOffice.cz

redakce OpenOffice.cz

redaktoři OpenOffice.cz

 

Public Relations

Jak si zabezpečit servery?

DNSSECPokud chce moderní člověk plně využívat to, co mu virtuální svět internetu nabízí, musí se stále více orientovat na bezpečnost. Musí činit kroky, jež ho ochrání před riziky, jež se právě na této síti skrývají a dnes a denně uživatele ohrožují.

Pokračování ...


 
 
woo jaw demo hz